Veriler Google Analytics Tarafından Sağlanmaktadır

25 Ağustos 2007 yılında yayın hayatıma başladığım İETT NİMETİ adlı yazımdan bu yana blogum 772.450 kişi¹ tarafından 1.008.739 defa² ziyaret edildi ve bu kişiler de 2.059.451 Sayfa Görüntüleme³ yaptı.

Yaklaşık 1.5 Yılda 1 milyon ziyaret almak oldukça sevindirici. Bu süre zarfında bundan başka bir istatistik verirsek 230+ yazı yayınladım blogumda. Ayrıca geçenlerde haberini verdiğim 1.000 okuyucu adlı yazımdan sonra bu sayı 1.300‘e kadar dayandı.Bu bir çok blogger arkadaşımızın kıskanacağı rakam olsa da bu sayıyı geçen çok fazla kişi tanıyorum ve ben de bu aileye üye olmaktan gurur duyuyorum. Hepsi siz okuyucular sayesinde. Okuyan – okumayan herkese çok teşekkür ederim.

Bundan sonraki hedefi belirlemek istiyorum. Bundan sonraki hedef 10.000.000 olsun ve bu rakama ulaştığımda ben yine sizi bilgilendireyim.

Yaklaşık olarak 5 veya 6 tane tema değiştirdim. Sürekli oalrak bir gelişim psikolojisi izledim ve sanırım meyvelerini de toplamaya başladım. Peki bu kadar ziyaretçi benim blogumu neden ziyaret ediyor? Gerçekten pek bir fikrim yok fakat Google sebep olsa gerek. Sahiden. Siz neden buradasınız?

¹- Siteye giriş yapan farklı ip sayısı. Tekil ziyaretçi anlamına gelmekle beraber, ip adresi değiştikten sonra tekrar giriş yapanlar da bu sayının içerisindedir.
²- Farklı veya Aynı ip adresinden siteye giriş yapan toplam kullanıcı adedidir.
³- Giren tüm kullanıcıların görüntülediği toplam sayfa sayısıdır.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Vayy be!!! Sen ne yapmışsın olm böyle. =D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.