Beyazperdede 25 yıl boyunca HollyWood oyuncularının yaşadıkları skandalları okudum. Gerçekten de normal bir yaşam için anaormal sayılabilcek bir durum ama siz ünlü olunca skandal oluyor. Sonuçta milyonlara örneksiniz. Türkiye’de ise 70 Milyon sizi izliyor. E haliyle yapınca da skandal oluyor.

Ben uyuşturucu alıp komşuda sızsam ayıp olur veya hayat kadınıyla yakalanınca. Ama bu ününe ün katmış meşhur birisiyseniz bir skandaldır. Dikkatimi çeken bir başka konu ise galiba para insanı yoldan çıkartıyor ya da zaten yoldan çıkmaya meyilli bir insan için zemin hazırlıyor.

Bakalım bu skandallar nelermiş?

1- 31 YAŞ KÜÇÜK EVLATLIĞIYLA EVLENDİ

Sıradışı yönetmen ve müzisyen Woody Allen sadece son 25 yılın değil belki de yüzyılın skandallarından birine imza atmış. Eşi Mia Farrow’un evlatlığı Soon Yi- Previn ile aşk dedikoları ilk ortaya çıktığında bu uzun süre konuşulmuş. Allen sonunda 31 yaş küçük Soon Yi ile aşk dedikodularını doğruladı. Üstelik onunla evlendi. Çift dünya evine girdiğinde Allen 56 , Soon Yi 21 yaşındaydı. Acaba kaç çocukları olacak bunların.

2- GÖRÜNDÜĞÜ KADAR ‘EFENDİ’ DEĞİLMİŞ

Elizabeth Hurley ile uzatmalı aşkını sürdüren Hugh Grant’ın da unutulmayan skandalları varmış. Bunlardan en büyüğü de Divine Brown adlı hayat kadınıyla yakalanması oldu. Bu skandal Grant’in kariyerini bitirmemiş elbette ama kamuoyunun gözündeki ‘masum adam’ imajını sarsmış. O artık bir masum adam değil. O bir seks düşkünü.

3. ÇENESİNİ TUTAMADI

Aktör Mel Gibson’ın Yahudiler hakkında söylediği ağır sözler onun kariyerini ciddi şekilde sarsmış. İşi gücü bitmiş, bir de reklam yapmak istemiş ‘Dünyadaki tüm savaşlardan onlar sorumlu’ dediği Yahudiler hakkında ağza alınmayacak sözler sarfetmiş.

4- İLK FİLMİ KARİYERİNİ BİTİRDİ

Cosby Show ile ün kazanan güzel yıldız Lisa Bonet’nin Mickey Rourke ile birlikte oynadığı Angel Heart deyim yerindeyse güzel yıldızın kariyerinin daha başlangıçta tepetaklak gitmesine sebep olmuş. Kara büyü ile ilgili olan ve erotik sahneleriyle dikkat çeken filmin bir sahnesinde Bonet ve Rourke çıplak bedenlerine tavuk kanı ( Yan sanayi kanmış) sürünce ortalık birbirine girmiş. Kanın gerçek olmaması da skandalı önleyememiş. Panter Emel olaya her ne kadar tepkisiz kalsa da halk tepkisiz kalmamış. ama kedi kanı olsa satanist diye iş yapabilirdi. Strateji hatası yapmış.

Diğer sakandallara buradan ulaşabilirsiniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Hollywood Skandalları

    Hollywood ünlülerinin skandal hareket ve sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.