Acerın Ferrari Serisinden Bir Örnek
Acer'ın Ferrari Serisinden Bir Örnek

Ülkemizde gelişen bilgisayar teknolojisi artık bitti sayılır. Devir Laptop devri olduğundan dolayı ben de bu teknoloji hakkında sahip olduğum bilgileri biraz olsun size anlatarak aldığınız veya alacak olduğunun Laptop modelleri için bilgi sahibi olmanızı sağlamayı düşünüyorum.

İlk olarak Türkiye Laptop pazarında etkili bir marka Acer ile başlıyoruz. Acer Laptop modelleri genel olarak 4 seri altında toplanan 40 adet modelden oluşur. Bu seriler içerisinde Ferrari ve TravelMate serisinin 3’er laptop, Extensa serisinin 4 laptop, Aspire serisinin ise tam 30 adet laptop modeli vardır.

Acer Laptop serilerinden en çok modeli olan Acer Aspire 30 modelden oluşan ve hemen hemen her türlü kullanıcıya ulaşmayı planlayan bir seridir. Bu seride eğer çok büyük beklentileriniz yoksa istediğinize yakın bir model bulabileceğiniz aşikârdır.

Diğer bir Acer Laptop serisi Ferrari ise üzerinde Ferrari logosu olan kırmızı bir Laptop serisidir. Performans ve tasarımı bir arada görmek isteyenler için ideal bir alternatif olabilir.

Acer Laptop serilerinden yine 3 adet modeli bulunan TravelMate adından da anlaşılacağı için seyahat ile aralarında büyük bir bağ olan kişiler için hafif olarak tasarlanan modellerden oluşur. Kolay taşınabilirlik bu modellerde ön planda tutulan özelliktir.

Son serisi ise Acer Extensa. Acer Laptop modelleri arasında 4 tanesine sahip bu seri profesyoneller için konfigüre edilmiş ve  performans üzerine kurulu bir yapıya sahiptir.

immortALance

Yönetici

You may also like...

6 Comments

  1. kendi laptopum acer aspire 5536

  2. devrimarabaları-ya yaparasak bir

  3. jhkhlnm fgduyghjkhk

  4. acer laptopların fiyatları diğerlerine göre daha uygundur…

  5. Acer Laptop serilerinden en çok modeli olan Acer Aspire 30 modelden oluşan ve hemen hemen her türlü kullanıcıya ulaşmayı planlayan bir seridir.

  6. Acer yanlış hatırlamıyosam asus’dan ayrılan bir grup çalışan tarafından kurulmuş bi marka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.