Adem Altay - Kişisel Mükemmellik“Her insan “MÜTHIS BIR POTANSIYEL RUH GÜCÜYLE” dogar! Bu potansiyel ruh gücünün harekete geçirilmesi gerekir! Kisi ÖZe yaklastikça bu güç açiga çikar, ÖZden uzaklastikça kaybolur! KISISEL MÜKEMMELLIK FELSEFESI, kisiyi ÖZe ulastiracak yol ve yöntemlerin arastirilip kesfedilmesi için Adem ALTAY tarafindan olusturulmus bir yasam felsefesidir! Kisi evrensel degerler doğrultusunda, insanlarin iyiligi için çalistiginda o kisinin ruhuna YARATICI tarafindan “MÜTHIS BIR GÜÇ” verilir! Dünyayi ve özellikle güzel ülkemiz Türkiyeyi kötülükler sarmis durumda! Kötüler güçlü konumda!Iyiler ise uyutulmus durumda! Müthis bir UYANIS’a ihtiyaç var! Iyilerin arkasinda Sinirsiz destegini esirgemeyen, “SINIRSIZ GÜCE SAHIP” Mükemmel bir YARATICI var! Evrensel degerler doğrultusunda “KISISEL VE KITLESEL MÜKEMMELLIGE” Adanip “TEK YUMRUK” halinde, kendini ve çevresini sürekli olarak gelistiren, daha güçlü bireylerle daha güçlü bir Türkiye, daha iyi bir dünya için hep beraber el ele, gönül gönüle verip iyilerin egemen oldugu bir dünya olusturalim! Daha guclu bireylerle, daha guclu bir Turkiye, daha iyi bir dunya icin… KIRALIM ZINCIRLERI!”

İşte böyle tanıtıyor Adem Altay hocamız kendisini. Kişisel gelişimin, mükemmel kişiliğin ilacını bulmaya çalıyor. Her insan kişiliğini değerli kılmak için mutlaka araştırmalı ve farklı kaynaklardan farklı bilgiler edinmeli. Bir öğretim görevlisi olan Adem Altay bu konuda size büyük bir kaynak olabilir. Adem Altay Yahoo Grubunda binlerce izleyicisi olan (5539) bir yazardır. Çeşitli seminerler vermektedir.

Genelde bu üyelirim bir kısmı Adem Altay’dan gelen mailleri okumadan sildiklerini dile getirmekte ve sitem etmektedir. Sanırım beğenen kesim de beğendiğini belli etmemektedir. Zira Adem Altay adına yapılan eleştiriler sert ve fazla.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. yazınızdaki her cümleniz size gönülden kutlarım sizi tanımak sizin eğitimlerinize katılmak isterim,Teşekkür ederim yazınız için..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.