Yıllardan bir kaç yıl evvel ve Alacakaranlık serisinin ilk filmi Twilight vizyona giriyor. Toplumu ikiye bölen filmin tek ortak noktada birleştirmesi oyuncuların tamamen güzel ve yakışıklılardan oluşması oluyor. Film yine güzel bir film gibiyken devam filmi olan Alacakaranlık – Yeni Ay geliyor ve Dünyalar Savaşı 2’den sonra izlediğim en berbat devam filmi olarak zihnimde yer kazıyor.

Bu seferki filmde biraz daha aksiyonel bir senaryo var gibi. Alacakaranlık Yeni Ay‘da geçen boş bir senaryodan sonra Alacakaranlık Tutulma’da Victoria’nın (Rachelle Lefevre) bir ordu ile beraber Bella’yı (Kristen Stewart) öldürmek için geri dönmesinden sonra Edward (Robert Pattinson) ve Jacob’un (Taylor Lautner) yani vampirler ile kurtadamların Bella’yı korumak için iş birliği yapışını izleyeceğiz. Aynı zamanda da Bella’nın dönüşmesi gerçekleşecek mi yoksa gerçekleşmeyecek mi onu da öğrenmiş olacağız. Yine aynı şekilde Bella’nın iki duygu arasındaki git gelleri filme konu oluyor.

Bu sefer yine bir başka yönetmen bizi bekliyor. Bu seferki yönetmenimiz ise David Slade. filmin planlanan vizyon tarihi ise 2 Temmuz 2010 tarihi.

Twilight Eclipse – Alacakaranlık Tutulma Türkçe Fragmanı

Alacakaranlık 3 – Filmden Kareler

[nggallery id=18]

immortALance

Yönetici

You may also like...

42 Comments

  1. Twilight Eclipse “Alacakaranlık Tutulma” | Bir Kalem Bin Kelam

    […] Fragmanı izlemek ve filmden kareler için tıklayın. […]

  2. edwardd çoooooooook tatlıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı <

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.