Anestezi ( AWAKE ) Poster AfişClay ( Hayden Christensen ) şehrin yarısına sahip çok genç bir iş adamıdır. Aynı zamanda kalp rahatsızlığı olan bir kişidir. Sam adlı bir kadın ile ( Jessica Alba ) ile nişanlıdır fakat annesinden bir türlü izin alamamaktadır. En sonunda evlenirler ve Clay için kalp bulunur ertesinde. Açık kalp ameliyatı ve film başlar.

Anestezik farkındalık yani vücudun felç, bilincin ise açık olduğu durumu yaşar Clay. Tüm acıyı ve olanları bilir. Ardından ise geçmişe dönerek yaşamaya başlar.

Anestezi ( AWAKE ) kurgu bakımından çok güzel. Geçmiş ve bugün çok iyi şekilde birbirine monte edilmiş. Ayrıca entrikalar da güzel kurgulanmış ki filme anlamını çok iyi bir şekilde yüklemiş. Joby Harold tarafından yazılan ve ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu film, psikolojik gerilim dalındaAnestezi Jessica Alba Awake klasikler arasına girmekte kararlı gibi. 2007 yapımı olan Anestezi ( AWAKE ) Jessica Alba dahil tüm yuncular tarafından çok güzel oynanmış. Özellikle Jessica Alba filmin başında seksiliğini kullanmış. 84 dakikalık kısa süren bir film Anestezi ( AWAKE ) ( Godfather serisini izleyen birisi olarak rahatça söyleyebiliyorum bunu ) fakat bu süre 100 dakikayı aşsa da hissetmezdiniz vaktin nasıl geçtiğini.

Anestezi ( AWAKE ) fragmanı için tıklayınız.

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.