Ankara YaşamAnkara gözüme hep siyasi olarak görünmüştür. Ağır bir şehirdir. Memleketimizden sonra ilk Ankara şehrini tanırız. Okullarda Ankara daima bize anlatılır. Biz de aşinası oluruz Ankara’nın.Şimdiye kadar 2 defa ziyaret etme imkanı buldum Ankara’yı fakat iş seyahatiydi ve gezmeye fırsatım olmadı. Aynı günü birlik aşklar gibiydi. Yaşam bana çok farklı geldi. Oturmuş bir sistemi vardı.

Ankara hakkında eminim onlarca site mevcuttur fakat şuanda bir site daha eklenmiş. Ankara Yaşam sitenin adı. Ankara Yaşam; Ankara hakkında bilgi akışını sağlamak, külltürel ve sosyal bir açıklığı kapatmak maksadıyla kurulan ve gelişmekte olan bir site. Tiyatro, etkinlikler vb. alanda yayın hayatına başladı. Kültürel ağırlıklı olan sitede bir başka özellik ise düzgün tasarımı ve firmalara sağladığı ucuz reklam olanağı.

Bu konuya biraz daha değinmek istiyorum. Firma Rehberi adı altında kurulan sistemin asıl amacı Ankara sınırları içerisindeki firmalara ulaşımı kolaylaştırmak. Mesela antikacı arıyorsunuz. Giriyorsunuz firma rehberine ve antikacıyı buluyorsunuz listeden. Firma rehberindeki antikacılar gözününüzün önüne seriliyorlar. Eğer o listede siz de varsanız ki o listeye girmek aylık olarak çok cüzi bir miktar şuanda, bir artınız olabilir.

Aktif, katılımcı ve sadık üyeleri ödüllendirmek ve onlara özel fırsatlar sunmak üzere üyelerin e-ankara.net’i ziyaret sıklığı, ziyaret ettiği sayfaların sayısı ve interaktif modüllere katılım yoğunluğu gibi bir çok kriteri otomatize ederek değerlendiren ve bunun karşılığında üyeye belli puanlar kazandıran sistem ile hem üyelerin ücretsiz hediyeler kazanabilmesi, hem de katılıma teşvik edilerek yoğunluğun artırılması amaçlanmaktadır. Ayrıca Ankara Yaşam Sosyal Ağı da yayına alınmış durumda.

Sürekli gelişen yapısıyla Ankara Yaşam alanında hızlı bir giriş için fırsat kolluyor gibi geldi bana. Yalın ve taze yapısı buna elvirişli. Kısa sürede uç noktaya ulaşacağından eminim. Ankara sakini bir vatandaşsanız Ankara Yaşam’ı önerebilirim. Şuanda olmasa bile ileride mutlak başarı gözüküyor.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. sitenizde soloboss mobılyanın reklamını gordum ıkı gun onceAnkarada kı ıstanbul yolunda yanılmıyorsam sasmaz koprusuun oradakı soloboss mobılyaya gıttım urunlerı gerckten cok guzel fıyatlarda gerckten uygun 3 gun sonra nısanlımla beraber tekrar gıtcem mobılyaları oradan almaya karar verdık baska gıden var mı herkes benımle aynı dusucede mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.