ArogSevgili Cem Yılmaz G.O.R.A’dan sonra tersten okunuşu olan AROG‘u da çekmeye karar vermiş. Gora’nın devamı olarak gelen Arog’un 3 dakika süren kısa bir versiyonu sinemalarda fragman niyetine gösterilmeye başlandı. Arog, Çeku karakterini oynayan Özge Özberk’in hastanede bir canavar doğurmasıyla başlıyor ve Cem Yılmaz‘ın bu rüyadan uyanmasıyla bitiyor.

Arog ne zaman beyazperdeye girecek bilinmiyor. Sinemaya giriş tarihi ile bir açıklama yapılmadı ama fragmanda pek yakında diyor.

Daha çıkmadan diğer Cem Yılmaz filmleri gibi taklit damgası yiyen Arog şu anda “Echo: Secrets of the Lost Cavern” diye bir bilgisayar oyunundan esinlendi diye eleştiriliyor ve bu da cem yılmazı sinirlendirmiş gibi.

Türk sinemasında komedi sektörünü bence çok iyi işletiyor Cem Yılmaz. Şahan da bu aralar REcep İvedik adlı bir yapımla girecek sektöre. Rekabet artmaya ve kızışmaya başladı gibi geliyor bana. Vaktiyle Levent Kırca – Oya Başar ikilisinini beceremediğini şimdi becermeye başladılar. Hadi bakalım hayırlısı.

Agor Fragmanı İçin Tıklayınız.

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. bayıldım çok güzel (bu bbir şakaaaaaaaaaaaaaaaaadır)(igrenççççççççççççççççççççççççççççççççççççç)(ööööööööööööööööööööööööööökkkkkkkkkkkkkkkkkkk)by

  2. […] filmmiş. Gözlemlediğim kadarıyla iyi bir yapıt oalcak gibi geliyor fakat Cem Yılmaz’ın AROG‘u, Ata Demirel’in Osmanlı Cumhuriyeti filmlerinden ne kadar seyirci kalır buna […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.