Cinsel isteği ve gücü arttıran haplardan sonra bilim adamları âşık eden hap ile ilgili çalışmalarında bir adım daha attılar ve romantizmi öldürmeye bir adım daha yaklaştılar.

Atlanta Emory  Üniversitesi Profesörü Larry Young, aşkın gizli kalmış sırlarının açığa kavuşmaya başladığını belirterek yeni hapının reklamını yapmaya ve hapı geliştirmeye devam ediyor. Hapın asıl hedef noktası ise Viagra gibi maddelerin de katkıda bulunduğu oksitosin hormonu.

Bu hapın genel özellikleri; kan basıncını yükseltiyor, kendine güveni arttırıyor ve utangaçlığı azaltıyor. Kadınlarda süt üretimini yoğunlaştırıyor. Şu anda sprey olarak piyasada bu işlevi gören ürünler olsa da profesöre göre genetik bilim bu konuya mutlaka mğdahale etmeliymiş.

Artık bilim adamları ilginç buluşlara yönelmeye başladı. Gerekli, gereksiz bir çok buluşlar yapan bilim adamları şu zaman zarfında insanların istek dışı davranmasına yarar buluşlara da imza atmaya başladılar. Önceden ampül, televizyon gibi insanların hayatını kolaylaştıracak buluşlarla uğraşan kalmadı galiba. Teknolojinin bilime entegrasyonu sonrasında buluşlar ve hayat psikolojik yönden daha da farklılaşacak gibi duruyor.

Aman kızlar dikkat. Artık uyku hapı geride kaldı. Devir isteyerek alma devrine dönüştü…

immortALance

Yönetici

You may also like...

5 Comments

  1. insanlık adına büyük bir adım….bu adamların başka işi yok mu yaw, ne bilim ay’a mars’a gidin bakın bakam su var mı yok mu:)

  2. bir de şu takıldı aklıma, nasıl belirliosun acaba hap’ı içen kişinin kime aşık olacağını :S…

  3. Belirlemeye gerek yok. Karşına kim çıkarsa. Gönül ferman dinlemiyor o anda. (:

  4. aşık olunacak kişinin terine banılıo olmasın ::)))

  5. Sanmam… Daha çok aşık olunacak kişinin saçının teliyle beraber alınıyordur. (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.