aşk gib bir Şey film AfişiAşk gibi Bir Şey; ilk görüşte aşk gerçekmidir. Gerçekse nasıl gelişir sorusunu cevaplayan bir film. Romantik-Komedi tarzında ola film kısır bir döngüde gerçekleşiyor nispeten. Aşk gibi bir şey ama aşk mıdır, değil midir? Orası tamamen muamma.

Film normal olarak kız ile erkeğin karşılaşmasıyla başlıyor. Sonrasında ise kız sevgilisinden o anda ayrılıyor ama çocuktan haberi yok. Enteresan, film ya işte aynı uçağa binerler sonra kız bu çocuğa, sevgilisinden ayrıldıktan sonra güven tazelemek için saldırır. Sonra mutlu mesut tuvaletten çıkarlar. Aşk gibi bir şey burada başlar işte. Kızın adı Emily ( Amanda Peth ), çocuğunki ise Oliver Martin ( Ashton Kutcher ). Ashton Kutcher‘ı Aşk Gibi Bir Şey den çok The Butterfly Effect’den hatırlayacaksınızdır.

Bu filmi izlerken dikkat edeceğiniz en önemli unsur sabrınız olsun. Bazı yerlerde konu sıkıcı olabiliyor fakat sonrasında tekrar eğlenmeye başlayabiliyorsunuz. Bir başyapıt olmasa da Aşk Gibi Bir Şey ( A Lot Like Love ) izlenebilecek kalitede bir film.

Aşk Gibi Bir Şey ( A Lot Like Love ) 2005 yapımı bir ABD filmi. Nigel Cole’un yönetmenliğini yaptığı filmin Başrol oyuncular;, Amanda Peth, Ashton Kutcher, Taryn Manning, Aimee Garcia, Lee Garlington.

A Lot Like Love – Aşk Gibi Bir Şey Fragmanı

AŞk Gibi Bir Şey Facebook Sayfası

immortALance

Yönetici

You may also like...

7 Comments

 1. ben bu filmi izlemiştim…
  güzeldi ya öyle belirgin bi sıkıcılıkta yoktu hani…
  (:

 2. Zatena ra ara geliyor sıkıcılık. Monotonlaşıyor ama yine de eğlenceliydi. :)

 3. hayatımda izlediğim en güzel aşk fılmlerınden bırıydı.gunde 5 kez ızledgımı hatırlıorum….:)

 4. ben bu fılm uzerıne bır ask yasadım resmen:D kesınlıkle herkese ızlemesı ıcın tavsıyede bulunabılırım hayattımda bırden fasla ızledığım bır fılm varsada tek bu fılmdır …hayatın tesadufler ve ask uzerıne kurulduğunu gosteren bır fılm hdı bakalım ıı seyırler:D

 5. Bu film sanırım hayatımın filmi diyebilirim..Yıllarca süren bitmek bilmeyen bırsey bu.Adı ask mı bilemedim.Her 2 side birbirleri icin ayrı ayrı üzülüyorlar,ilk once biri gidiyor sonra digeri ama iste oyle bırsey kı bu bırbırlerını gormek sankı huzur verıyor,ihtiyacmıs gıbı…Sadece sadece bırbırlerının yanında kendılerı gıbı olabılıyorlar..Cok ama cok sabır gerektıren bı ılıskı ve sanırım bu yapılan sey adını bır turlu koyamadıkları ılskıyı kadere bırakmak…Ben bu fılmı yasıyorum 2005 ten beri ve hala bıtmek bılmıyor,dedim ya sanırım bizimde yaptıgımız kadere bırakmak…Sonu ne olur bilemem ama umarım onlarınki gibi mutlu biter.kısmet:)

 6. Gerçekten çoğu kişiyi anlatan, büyük bir kitleye hitap eden filmlerden bir tanesi. İzlenmeli…

 7. izlediğim en iyi aşk filmi olmasının yanında, insanın “kendi hayatına ait” bazı ayrıntıları sinema ekranında görünce sinemanın gerçek mi kurgu mu olduğuna dair şüpheleri keskinleşiyor.
  ne diyelim..inşallah hayatın sonu da filmin sonu gibi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.