Asus firması Laptop, Ekran Kartı, Anakart, Telefon, LCD Monitör gibi bir çok alanda üretim ve satış yapan ender firmalardan birisi olma özelliğini taşıyor. Ürün yelpazesi geniş olan bu firmanın Laptop alanındaki pazarı ise oldukça büyük olmakla beraber yine Laptop ürünlerindeki ürün yelpazesi de buna oranla oldukça geniş durumda. 8 farklı alanda 31 farklı seri ile kullanıcıya birbirinden güzel ve kullanışlı ürünler sunan ASUS Laptop, ürünlerini Kurumsal, Dijital Ev, Eğlence Merkezli, Taşınabilirlik, Üstün Mobilite ve Yeni Konsept kategorileriyle kullanıcıya ulaşıyor.

Asus Laptop Ürün Grupları ve Ürünler

Kurumsal grubunda F3, F5, R1, R5, W7, X51 serileriyle taşınabilirlik ve performans açısından üstün özellikle konfigürasyona sahip ürünler barındırıyor. Bu Asus Laptop ürünlerinde ise yazılım ve donanım güvenliğini ön plana çıkartıyor.

Dijital Ev adını verdiği ürünlerinde ise A7, G1, G2 serilerini listelemekte. Genellikle grafik tabanlı bu kategorideki ürünler TV, DVD Player gibi Multimedya alanında konfigüre edilmiş.

Eğlence Merkezli adını verdi grubundaki Asus Laptop ürünleri ise sen ve görüntü performansıyla göze çarpıyor. G1, G2 ve M serisi Laptop serilerinden oluşan bu grup eğlenceye odaklanan bir yapıda konfigüre edilmiş durumda. Müzik ve Film severler için en ideal modelleri barındırmakta.

En basit bilgi işlemden en karışık sunumlara kadar kusursuz performans ve kolay taşınabilirlik için tasarlanmış Taşınabilirlik grubu veri işlemeyi en iyi şekilde yapabileceğinizi vaat ediyor. Asus Laptop Taşınabilirlik Grubunda ise F3, F8, M50, R1, W7, X51 serileri olarak 6 farklı seriden ürün bulunuyor.

Üstün Mobilite grubunda ise F9, R2, U1, U3, U6, W5, ve W7 olmak üzere 7 farklı seriden ürün sunuluyor. Bu grubun özelliği ise adından da anlaşılabileceği gibi hafiflik ve taşınabilirlik olarak görünüyor. Kompakt tasarımı ve performansı ile sürekli gezen, gezerken de laptopsuz gezemeyenler için hazırlanmış Asus Laptop ürünlerinden oluşuyor.

Asus Laptop ürün grubundaki son grubumuz ise Yeni Konsept grubu. Asus tarafından yenilikçii yapısına dayanılarak üretilen laptop ürünleri ise bu grupta toplanıyor. VX, R1, R2, U1, U3 ve U6 serisinden modeller barındıran bu grup ise Asus’un Laptop’daki yeniliklerini gözler önüne seriyor.

Bu yazı kategori sponsorumuz Teknoloji.Com’da tarafımdan yazılarak Asus Laptop ve Ürünleri adıyla yayınlanmıştır…

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. Asus ürün çeşidi ile rakipleri arasından sıyrılmayı başaran nadir firmalardan.

  2. Asus ürün çeşidi ile rakipleri arasından sıyrılmayı başaran nadir firmalardan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.