Son zamanlarda aşırı şekilde reklamlarda çıkan yatak markasıdır. Hülya Avşar ile birlikte ciddi bir sükse yarattılar. Haklı olarak da iyi bir marka olmayı başardılar.

Ürün genel görselleri ve iç yapısı da dolu dolu bir marka Bambi Yatak. Koltuk grubu da olmasına rağmen şuanda yatak konusunda bir ağırlıkları mevcut ve oldukça da başarılılar.

Bambi Yatakların genel fiyat performansı da son dönem ensflasyon oranlarına direniyor. Özellikle KDV indirimden sonra gelen aşırı zamlara rağmen bu konuda Bambi Yatak daha ekonomik olma çizgisini sürdürmekte.

Bambi Yatak için ulaşılabilir olma durumu konusunda hiç bir sorun yok. Hemen hemen Türkiye’nin her yerinde varlar. Hatta Yataş ile bayi sayısında yarışır durumdalar. İnternet üzerinden de ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Bir mağazadan aldığınız fiyattan daha uyguna gelmesi söz konusu. Visco Yatak Merkezi‘nin N11’deki Bambi Yatak N11 mağazasını ziyaret ederek ürünlere ulaşabilirsiniz ki N11‘de şuanda oldukça güzel bir hizmet olan Konuma Özel Teslimat hizmetini oldukça etkili kullanmaktalar. Tüm İstanbul’a ücretsiz olarka kata teslim ve montajı ücretsiz şekilde yapıyorlar ki bu normal bir mağazadan almayla aynı hizmet demektir. N11’deki kuponlar ve banka kartı puan kampanyalarıyla birleştirildiğinde oldukça cazip fiyatlara geliyor. Kuponunuz yoksa dahi bu alışverişten kazanacağınız kuponla başka bir ihtiyacınızı da giderebilirsiniz kuponu kullanarak. Ayrıca satıcıyla birebir irtibata geçince de cüzi de olsa bir indirim alabilme şansınız yok değil.

Konuma Özel Teslimat kampanyasıyla çoğu zaman bölge genişletilerek Tüm Marmara bölgesi, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege bölgesine de kata teslim ve kurulum dahil gönderim sağlıyorlar kendi araçlarıyla. Zaten bunu mağaza yorumlarında da görebilirsiniz.

 

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.