Bay mükemmel the perfect man hilary duffBoşanmış koca arayan bir anne ve teki lise çağında ve teki ilkokul çağında iki kızın hikayesi Bay Mükemmel. Başrollerinde Hilary Duff , Heather Locklear, Aria Wallace, oynuyor. Filmin ana konusu sürekli taşınmaktan bıkan kız ve annesi arasında geçiyor. Artık kız taşınmak istemiyor ve bir arkadaşının amcasından taktikler alarak annesine mektuplar hazırlıyor. Böylece annesine Bay Mükemmel olduğunu gösteriyor. Böylece annesi şehirde kalıyor fakat bu sefer kızımız aşık oluyor. Bir sorun ve bu defa kız şehirden taşınmak istiyor.

Bay Mükemmel konu olarak tek başına Bay Mükemmel arayışlarıdır diyebiliriz. Hilary Duff sexiliğini konuşturmuş Allah için. Başka da birşey bulamadım filmde. Etkileyici sahnei yok denecek kadar az. Vizlerden başımı kaldıramadığım bu hafta içersinde Bay Mükemmel zede olarak izlemeseniz de olur diyebilirim. En azından buradan doğru sizi kötü bir tercihten kurtarmış olurum fakat zevkler ve renkler tartışılmaz. Bay Mükemmel Hakkında bu da benim acizane fikrimdir. Hayırlı seyirler size.

Filmin Toplan Süresi 100 dk ve 2005 Amerikan yapımı. Yönetmen koltuğunda fazla o koltukta oturmayı sevmeyen Mark ROSMAN oturuyor.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. bu filmi geçen yıl izledim ve gerçekten güzel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.