SiteKritik

Beamark.Com – Yeni Türkçe Sosyal İmleme Sitesi

Beamark sürekli internette gezinirken bulduğunuz önemli veya eğlenceli haber, makale, resim, video ve ses dosyalarını paylaşabileceğiniz İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki farklı dil seçeneği sunan bir sosyal haber topluluğudur. Dinamik yapısı ve kolay ara yüzü ile kullanıcıların özgürce kullanabildikler Beamark’da arkadaş grupları oluşturabilir, herkesin bilmesini istediklerinizi paylaşabilir, beğendiğiniz paylaşımları oylayarak üst sıralara taşıyabilir ve bu sayede başkalarına da ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz veya ilginç buluğdunuz paylaşımları oylayarak üst sıralara taşımak, konu hakkında yorum yapmak veya zararlı içeriği şikâyet etmek için kullanıcı girişi yapılması gereken Beamark Sosyal İçerik Topluluğu’na girişinizi Open ID profilinizle veya üye olarak giriş yapabilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra istediğiniz kişilere ve etiketlere abone olarak istediğiniz konu hakkında gelen son içeriklerden kolayca haberdar olabilir, arkadaşlarınızın paylaşımlarını gözlemleyebilirsiniz.

Daha bir bebek olan Beamark sürekli gelişmeye, büyümeye ve ihtiyaç duyulan sosyal topluluklara bir alternatif olarak internet âlemine giriş yapmıştır. Amaçlara ulaşmak için gerekli olan azim bizde destek ise sizde mevcuttur.

Ayrıca sitenize WordPress eklentisi ile buton koyabilir, Firefox eklentisi ile tarayıcınızdan profilinizi yönetebilir, istediğiniz içeriği çok kolay paylaşabilirsiniz. Üstelik başka mecralarda ( Digg, Delicious ve RSS ile ) paylaştıklarınızı kullanıcı adınızı girerek ve diğer mecralardaki paylaşımlarınızı da dışarı aktardıktan sonra Beamark’a aktarabilirsiniz.

Benim de kurucularından olduğum Beamark sürekli yükselen bir değer olma özelliğini korumakta sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Benzer Konular

4 Comments

 1. Yapmış olduğumuz işler sıva, seramik, duvar, kalıp, dış cephe kaplama, şap, çatı, boya,montalama işleri..
  Anahtar teslimi inşaatlar ile hafriyat işleri ve özellikle ince yapı, dekorasyon işleri.

  Bugüne kadar bitirmiş olduğu işlerin yanında, halen taahhüdü altında bulunan işlerle ilgili çalışmalarına sürekli titizlik ve kalite anlayışından ödün vermemeksizin devam etmektedir.

  Hizmet verdiğimiz konular her türlü inşaat işleri olarak özetlenebilir.Her türlü inşaat işlerinize yönelik hizmetler için firmamızla irtibatın yeterli olacağını bildirir, sizlerle çalışmamızdan onur duyacağımızı belirterek iş emirlerinizi bekleriz.

  Saygılarımızla
  Yaşar DEMİROGLU

 2. arkadaşlar kolay gelsin ve iyi çalışmalar…

 3. paylaşım için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.