Türkiye’yi sallayan dizilerden bir tanesi olan Aşk-ı Memnu dizisindeki entrikalar bitmezken Bihter (Beren Saat) Behlül’den (Kıvanç Tatlıtuğ) hamile kaldıktan sonra bildiğiniz üzere bir kavga etmişler, Behlül yine Bihter’in kardeşiyle şaapmaya başlamıştı.

Bunun üzerine Bihter bebeği aldırmaya karar vermişti ve doktor masasına yatmıştı. Evet bu diziyi izlemiyorum. Her zamanki gibi dizilere karşı aldığım cepheyi tutuyor ve dizilerin Türk milletini zedelediğini savunuyorum. Şimdi merak ettiğim bir konu var.

Zamanında piyasada Çocuklar Duymasında evin babası Haluk (Tamer Karadağlı) bıyıklarını kessin mi kesmesin mi diye sms kampanyaları cart curt yapılmıştı. Şimdi de başlarlar Bihter bebeği aldırsın mı yoksa aldırmasın mı diye. Aklıma geldi de öyle bir yazmak istedim bu sitemimi.

Bütün sülalenin birbiriyle şaaptığı bir diziden milletimize ne hayır gelecekse. Gelse gelse Aydın Doğan’ın cebine gelir. Bihter Behlül’e verir onun cebine gelir, diğer oyuncular da bu sayede iş yapar onların cebine gelir, yönetmenin cebine, yapımcının cebine gelir. Bihter bebeği doğuracak mı diye kampanya yaparlarsa muhtemelen mobil operatörlerin cebine hayır gelir. Başka da bir halt olmaz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.