Bir Nemfomanın Seks Günlüğü (Diary Of A Sex Addict – Diario De Una Ninfomana) filmi Valarie Tasso tarafından yazılan aynı adlı romandan sinemaya uyarlanmış. 26 Haziran 2009 Cuma günü sinemaya girecek olan Bir Kadının Seks Günlüğü filminin uyarlandığı roman tıpkı Melissa Panarello tarafından yazılan Yatmadan Önce Bin Fırça Darbesi tarzında. Kendini sekste bulan ve bunu yaşam haline getiren Valere adlı kadının tuttuğu günlükten yapılmış bir romanın filme uyarlanışı. Kısaca böyle diyebiliriz.

Öncelikle Nemfoman nedir? Bunu bilmek izleyici açısından çok önemli olabilir. Zira bu psikolojiyi yaşayan, nemfomani hastalığına yakalanmış bir kadının yaşayışı işlendiğinden dolayı filmi anlamak için kadını, kadını anlamak için ise nemfomaniyi anlamak gerekir. ( Nemfomani Nedir? )

Filmimizin başrolünde 28 yaşında çekici ve kariyer sahibi bir kadın olan Valere ( Belen Fabra ) var. Artık kendisini seksin kollarına atmış ve her arzusunu yerine getirmeye başlanılan bir hayat. Artık sevişmek yemek içmek gibi birşey olmuştur. Bu kendisini fahişeliğe sürükleyecek kadar şiddetli bir arzudur çünkü samimiyet ve sıcaklığı yataktan başka bir yerde bulamamıştır.

Genel olarak erotik bir yapısı olsa da Yatmadan Önce Bin Fırça Darbesi gibi psikolojik kökenli bir film. Eğer aklınız uçkurunuzda izlemezseniz oldukça etkileyici bir yapısı var. Yaşamayı, çlmeyi ardından tekrar dirilmeyi ve tekrar yaşamayı anlayabiliyorsunuz. Hatta öyle ki zaman zaman çok derin anlamları ve yararşı bilgileri de bulabiliyorsunuz. Uzanamadığınız hayatlar ve anlayamayacağınız yaşamları barındırıyor Bir Nemfomanın Seks Günlüğü.

Bir Kadının Seks Günlüğü filmi 95 dakika sürüyor. İspanya’da çekilen filmin dili de İspanyolca. Yönetmen koltuğunda Christian Molina bulunuyor. Küçük yaştaki çocukların izlemesi sakıncalı. Zira bol miktarda cüretkâr sahne barındırıyor.

Bir Kadının Seks Günlüğü Fragmanı

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. acı gelde bende sikim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.