Bir Kalem Logo

Yaz tatilinin vermiş olduğu uyuşukluk ve hosting firmasının vermiş olduğu hizmete rağmen bugün size yeni bir blog tanıtacağım.

Blogumuzun adı Bir Kalem Bin Kelam başlığıyla www.birkalem.com. Nerden çıktı bu kalem derseniz saygı değer bir arkadaşımızın hayal mahsulü diyebiliriz. Ne yapsam ne yapsam derken elma hesabından vazgeçerek kendisine bir blog açtı. Açtı da ne işine yaradı?

Kullanması zor bir tema üzerine kurulu olan Bir Kalem içi dolu dolu geliyor. Güncel bir haber portalına benzetebileceğiniz blog kollektif bir yapıya sahip. İçinde ben o ve bir kişi daha barındırıyor. Ayrıca tasarım olarak da gayet iyi iş çıkarmış. Site içerisinde kaybolmak pek mümkün değil. Zira heryol belli bir kategoriye çıkabiliyor. Daha çok portal gibi bir duruşa sahip ve çizgi çizmeye başladı bile kendisine.

Şöyle Bir Kalem’e uzaktan baktığımızda cıvıl cıvıl duruyor. Ana sayfada şık bir tasarım bizi bekliyor. Onlarca başlığı düzenli halde kullanıcıya sunmak zor iştir bilirim ama bunun altından standart temalardan kaçınarak kolaylıkla kalkılabildiğini de bizi göstermiş durumda.

Yazılara gelince bazen haber, bazen yorum, bazen ortaya karışık bir şekilde ana katogorileri var. Bilimden Kültüre oradan sanata ve ardından bir sinema yorumu okuyarak spor haberlerine baktıktan sonra RSS okuyucunuza ekleyerek çıkabileceğiniz bir site olmuş gerçekten de.

Başarılarından ötürü kutluyorum arkadaşımı. Umarım hevesi ve enerjisi hiç bitmez çünkü ihtiyacımız var böyle bloglara. Özellikle çöplük bloglardan başımızı kaldıramadığımız bu zamanlarda…

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.