Bitturk.Net Üyelik Sistemi Açılmıştır. Üye Olmak İçin Tıklayınız…

Ares ve LimeWire gibi kullanılan download programlarının güvenirliği sürekli tartışılsa da belki de güvenirliği en az tartışılan sistem torrent sistemidir. Bitturk.Net da bir  türkçe torrent dosya paylaşım sitesi. Öncelikle torrent nedir?

Torrent bir dosyanın boyutuna göre binlerce parçaya bile bölünebildiği ve bu parçaların torrent indirme programı kullanılarak ortak şekilde paylaşıldığı bir sistem. Hem güvenilir hem de hızlı çalışan bu sistem yüklü miktardaki dosyaların transferi açısından gerçekten çok yararlı. Bugün yarım kalan indirmenize yarın devam edebilmeniz çok önemli bir artısı.

Bitturk.Net ülkemizde yeni yeni tanınan torrent sisteminin türkçe torrent siteleri dalında en iyilerinden bir tanesi. Öyle ki içerisinde binlerce paylaşılmış dosya bulunduruyor. Oyun, film, program, müzik gibi… siz de bu siteye girerek istediğinizi alıp istediğinizi verebiliyorsunuz demek isterdim ama bu maalesef her zaman mümkün değil. Sömürücüleri biraz saf dışı bırakmak amacıyla bir puanlama sistemine benzer sistem getirmişler. Bu da sizin sınırlarınızı belirleyen bir sistem. Sonuçta bu türkçe torrent sistemi paylaşım olduğundan al babam al yapmak etik olarak uygun değil.

Son bir not daha; Bitturk.Net sitesine kayıt olmak için davetiye gerekiyor. Yani isteyen herkes kayıt olamıyor. Öncelikle oraya üye bir arkadaşınız olmalı…

son ekleme olarak şunu söyleyebilirim ki site fazlasıyla reklam kaynamakta. Nereye tıkladığınıza dikkat etmezseniz bedava kontör kandırmacası olan siteler farklı bir pencerede karşınıza çıkabilir.

Edit: Geçtiğimiz günlerde çok daha hızlı ve korumalı bir server kiraladılar ve site artık doğru Bitturk.Net artık en hızlı Türkçe Torrent sitesi diyebiliriz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

59 Comments

 1. ekleyın kızlar

 2. arkadaslar rica etsem davetıye yollarmısnız zamunda net ve rapidshare den davetıye yollayabılırım saolun sımdıden msn(mehrali3890@hotmail.com)

 3. arkadaslar davetiye yollarsanız çok memnun olurum. sevgiler

 4. davetiye gönderecek arkadaş yokmu

 5. yep yeni bir torrent sitesi torrent-cell

  yerli yabancı dizi ,film , mp3’leri bulabileceğiniz , tum torrentlerin hızlı bir şekilde siteye yüklendiği , torrentlerin gruplara ayrıldıgı kolayca aradıgınız torrentleri bulabileceğiniz , gereksiz yönlendirmelerin olmadığı ve paylaşımın temel alındığı üye alımı açık olan davetiye istemeyen en iyi torrent sitesi…

  http://www.torrent-cell.com

  bir tık uzağınızda.

  Tıklayınca çıkmak istemeyeceksiniz

 6. ya illaha birisin davet mi etmesi lazım gerekiyosa veriyim kanarya_emre_2000@hotmail.com msnem

 7. ya nolur davetiye gönderin msnem kanarya_emre_2000@hotmail.com

 8. bittürkten bana davetiye gönderecebilecek varmııı acil lazımda

 9. Bitturk davetiyesi gönderirmisiniz arkadaşlar

 10. Teşekürler

 11. arkadaşlar rica etsem davetiyesi olan gönderebilir mi?

 12. slm arkadaşlar bittürkten davetiye gönderebilir misiniz. şimdiden teşekkür ediyorum..xykoordinat_333@hotmail.com

 13. arkadaşlar bittorrent davet gönderebilir misiniz?

  alialim97@hotmail.com

 14. davetiye verebilecek var mı?

 15. bende istiyorummmm

 16. Arkadaşlar 3-5 tane davetiye hakkım var Davet edebilirim msn den ulaşın bana sessizce_66_50@hotmail.com

 17. arkadaşlar üye olunmuyo dediniz ama ben üye oldum .. indirme yapamıyorum bildiğiniz bi yöntem varsa söylermisiniz bişey daha davetiye yollayınca biri indirme yapılıyormu lütfen bilgilendirin sewilaydh@gmail.com

 18. Arkadaslar bana davetiye yollarmısınız lütfen
  nilgunkanac@hotmail.com

 19. türkdepo ya da bittürk davetiye lazım yollarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.