Netlog LogoDaha önceki Netlog yazımda belirmiştim genel özellikleri. Şimdi başka bir kaç konuya değinmek istiyorum.

Bildiğiniz gibi Netlog büyük bir üyelik potansiyeline sahip arkadaşlık sitesi. Aynı anda onbinlerce arkadaşlık üzerine kurulu gözüken ama öyle olmayan aktif üye. Abazan ve azman bolluğu yaşanan bir sosyal aktivite (Arkadaşlık) sitesi. Hal bu olunca bazı çakallara gün doğmuş durumda. Netlog Çakallar Grubu açılsa iş görür galiba.

Bugün baktığım 3 profil var ve 2 profilde telefon numarası yazıyor. Böyle seksi fotoğraflar falan da var hani. Kesinlikle multi kayıt olan bu profillerde verilen cep telefonu numaraları da sadece gece açıkmış. Netlog arakadaşlık değil de bir pazarlama sitesi olma yolunda adım adım ilerliyor. Tabi bunlar herkes için geçerli değil.

Ayrım yapmak gerekirse iki ana kategoriye ayırabiliriz Netlog profillerini. Bay ve Bayan Netlogcular. Bayanlar da arasında;

1- Arkadaşlık Amaçlı,

2- Pazarlama Amaçlı,

3- Eski sevgililer yönelik Saldırı Amaçlı,

4- Abazan Grubuna Dalga amaçlı.

Erkeklerde ise

1- Kız Ayarlamak,

2- Şehvetlerini Tatmin Etmek,

3- Benim Gibi Bunlara Bakıp Gülmek Amaçlı.

Evet Netlog çok gülünç insanlarla da dolu. Netlog bir sosyal aktiviteden başka sosyal abazalite (Ben Türettim) sitesi olmak üzere. Bir başka konu ise reklam. Şu sitedeyim gel, reklamlara da tıklamayı unutma. Reklamları da koyuyorlar araya. R10.Net‘de bunlara Netlog Adsense Çetesi denmekte. Yani kız profiliyle üye olarak potansiyel bir gelir kaynağı da oluşturulmakta. Ne de olsa bedava üyelik ve arkadaş arayan da çok.

Başka bir değineceğim konu da şu sesler bölümü. Netlog burada daha aktif değil. 3-5 kişi yazar küfür basar reklam yapar. Netlog bu kadar düştü. Yonja’yı devirebilirdi belki ama kirliliğe izin verdi Netlog. Şuanda Netlog Nereye gidiyor derseniz sıfırı tüketiyor derim. Eski profillere onlarca komik eylemler. İşte Netlog’u bitiren nokta. Gereksiz insanlar topluluğu olmak.

Ekleme: Netlog Hakkında Öteki Yazım

Yonja Hakkında da Bir Kaç Söz

immortALance

Yönetici

You may also like...

108 Comments

 1. Yazar cok tesekkurler…

  Selamlar Melek

 2. herkese slm

 3. kımse yok mu?

 4. Every now and then persons are layered prefer that. There’s one thing many different beneath the than what’s on the surface. But oftentimes, there’s another, actually deeper level, which one is just like the very best surface one.

 5. Plagiarism Checker

  I enjoy you because of all of the effort on this site. Kim really loves conducting research and it is easy to see why. My partner and i hear all about the dynamic way you offer advantageous strategies by means of this web site and even attract contribution from some other people about this point so our own daughter is undoubtedly learning a lot. Enjoy the rest of the year. You are always carrying out a useful job.

 6. Isabel Marant Boots

  Inadvertently see your article, so I suddenly brighten, great!

 7. bu şekil blogları amacına uygun olarak kullanmak doğru olacaktır bu blog yapımcısına teşekkürederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.