Buz Devri 3, Ice Age 3 Türkçe AfişiDiğer iki filminde de izleyenlere neşeli zamanlar geçirten Buz Devri Serisi yeni filmiyle yani Buz Devri 3 ile sinemalarda gösterilmeye 1 Temmuz’da başlandı. Başlandığı gibi de 262 salonda 60.862 izleyiciye ulaşmış. Bu da çok iyi bir rakam. Zira çoğu kişi daha animasyon film çıkmadan seansa biletlerini ayırtmışlardı.

3D kullanan az yapıtlardan birisi aslında Buz Devri 3 ve bunun hakkını yeteri kadar da veriyor hani. Şuanda 262 sinemada Altyazılı, dublajlı ve 3D (altyazılı+dublajlı) seçenekleriyle salonları doldur boşalt yaptırıyor. Türkçe Dublajı olmasının da bundan ayrı bir önemi elbette vardır. Daha ufak yaştaki izleyiciler için paha biçilmez kaftan oluyor bu dublaj meselesi. İlkokul çocukları zorlanıyor zira. Hatta bazı yetişkin izleyiciler prensip gereği altyazılı film izlemiyorlar bile. ( Ben de prensip gereği Türkçe Dublaj izlemem. )

Konusuna geçersek; Scrat’in meşe palamutları arasında yeni yeşeren aşkı; Manny ile Ellie’nin sahip olmak üzere oldukları bebek Mamut ; Sid’in sahiplendiği Dino yavruları Dino Bebekler; kılıç dişli kaplan Diego’nun dostlarıyla yeni yolculuğu ve maceranın yeni karakterlerinden Buck’ın kıvrak numaralarına şahit olacağımız kahkaha dolu anları ile izleyicinin kalbini ilk günden çalan film, bu sıcak günlerde hepimize neşe ve macera dolu bir buz esintisi yaşatmak üzere sinemalarda izleyicisini bekliyor… diye açıklıyor sinemalar.com.

Toplamda 96 dakika süren bu yapımda seslendirmeleri de yine aynı isimler yapıyor. Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Yekta Kopan, Altan Erkekli gibi isimler yine seslendirmeleri başarıyla yerine getirmişler. Eh bu da animasyon film için türkçe izlenebilir dememe de sebep olmuyor değil ama ben her ikisini de yapacağım. Hem Türkçe Hem de altyazılı olarak iki defa izleyebilirim.

Sizin de ekstra katacak olduğunuz birşeyler varsa bekliyorum.

Buz Devri 3 İzle

immortALance

Yönetici

You may also like...

54 Comments

 1. çoooooooooooook beyendim
  sakın iğrenç demeyiin

 2. iğrenç bisi ya bu dizi :D hahahahahihihihihi ama iğrenç hakkatten

 3. film guzelde izlemek istiyorum ama site el vermiyor .)

 4. sanane _gıcık

  cok guzellll bir filmm olmuş gencler

 5. açılmıyooooooooooooooo yaaaaaaaaaww :(:(

 6. valla sesi biraz az geliyordu ama muhteşemdi yani tutum siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))

 7. diğerlerinde pek güzel değildi sel falan oluyo manyak gibi 3 daha güzel

 8. hani diyoyaaa bu kadar cok şeyi nerden biliyon muhteşem ve ulu gelincil:))))

 9. çooooook komik

 10. SİNİR OLDUM AÇILMAYACAK NİYE KOYYOSUNUZ KARDEŞİM

 11. yalnız bu site açılmıo

 12. açılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.