CeBIT’te Bu Yıl Telekomünikasyon Müzesi  adlı yazımda anlattığım CeBIT Telekomükasyon müzesi İsrail, Tayvan, Macaristan, İsveç, Belçika gibi farklı memleketlerden 900’ü aşkın katılımcı ile yaklaşık 70 ülkeden 150 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapacakmış.

2-7 Ekim 2007 tarihleri arasında, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda artık herşey tamam gibi. Fuarın ürün çeşitleri de aşağıda
vereceğim adresten takip edilebilir.

Daha Fazla Bilgi

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Cebit’te bu yıl Vestel‘in Notch ve Torque serisi ile gömülü 3G modemi içeren Mio ve Rhino dizüstü bilgisayarları ve olağanüstü hızıyla öne çıkan yeni Kronos PC ürünleri de yer alacak. Bilişim ürünlerinde yeni neler var diye düşünenlerin ilgisini çekebilir.

    Yine Vestel standında yer alacak “görüntünün tozunu alan teknoloji” sloganıyla tanıtılan Vestel Pixellence LCD TV serisinin yanısıra, aynı ekranda iki ayrı görüntüyü birbirine karıştırmadan yanyana iki kişiye ulaştıran Sound Beam özellikli LCD TV‘lerin bu yıl fuar ziyaretçilerinin en çok ilgisini çekecek teknolojiler olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.