Saoirse Ronan,cennetimden bakarken, the lovely bones, fragman, konusu,  Rachel Weisz, Mark Wahlberg, cccccAlice Sebold, Frank Jackson, Fran Walsh, Philippa BoyensCennetimden Bakarken (The Lovely Bones) filminde daha 14 yaşında bir kız bir sapık tarafından tecavüz edilerek öldürülür ve gözlerini açtığından cennettedir. Cennetten de dünyayı izlemeye başlayan kız okul arkadaşlarını, O’nu canlı bulmayı isteyen ailesinin çabalarını ve sapığının kanıtlarını yok etmeye çalışmasını ziler. Aynı zamanda cennette farklı insanlar tanıyacaktır.

Bütün bunları görürken git gide iki dünya arasında kalan küçük kızın ahiret yaşamını konu alan Cennetimden Bakarken filminde küçük kızı yani Susie Salmon’u Saoirse Ronan oynuyor. Annesi Abigail Solmon’u Rachel Weisz, Babası Jack Solmon’u ise Mark Wahlberg oynuyor.

Cennetimden Bakarken adlı film toplamda 70 Milyon $ bütçe ile hazırlanmış, 11 Aralık 2009’da Amerika’da 29 Ocak 2009 tarihinde ise Türkiye’de vizyona giderecek. Senaryosunu Alice Sebold tarafından yazılan Cennetimden Bakarken isimli yani aynı adı taşıyan romanından alan Cennetimden Bakarken, Fran Walsh, Philippa Boyens tarafından yazılmış ve aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturmakta olan Frank Jackson da senaryoya destek vermiş.

Cennetimden Bakarken 139 dakika süren sıradışı bir film. Genellikle Aman Tanrım gibi filmleri izlerken aldığım zevki bu filmde de alacağımı düşünüyorum. Fragmanına bakınca gerçekten izlenebilecek bir yapım olduğu ortada.

Cennetimden Bakarken Filminin Fragmanı

Cennetimden Bakarken Film Fotoğraf Arşivi…
[nggallery id=2]

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. çok harıka bir kitap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.