Sabahın bir körü kalktım sıcacık yatağımdan. Zaten birşey ifade etmiyor sıcak yatak yazın. Dikildim ayağa. Sivrisinek ısırıklarını kaşıya kaşıya diğer elimle de sakalımı kaşıyordum. Şöyle aynaya bakim dedim. Göz kapaklarım yapışmış artık gidip yıkıyayım da açılsın dedim. Malum kabus görmek kolay değil. Hayaletlerle uraşınca tüm gece.

Açtım pc’yi space space dolaştım ilham alayım diye. Ahanda geldi ilham perisi. Hangi space girsem bakıyorum birisi bi chat konsolu atmış kaçmış yorumlar bölümüne. Çetleşiyorlar habire. Bir iki tane de değil. Bazılarında çifter çifter. Özellikle kızların sapceinde.

Benim için farketmiyor kızmış erkekmiş. Ne bulursam giriyorum. Kızlarınkinde daha çok ilham geliyor gerçi. Onlarda boş işler çok. Değerlendirmeye açıklar ama bilgi heryerde olabilir. Neyse konu dağıldı. Neredeydik? Şu chat box ya da shout box. Allahtan benim space sağlam. Öle atıp kaçan yok. Bu shout box’ın ya da chat box’ın ne işe yaradığını da hala çözemedim. Öyle olunca ne oluyor ki? Bir de admin falan ayağına yatmıyorlar mı ki deliriyorum. Gidip bi irc satın alamazlar tabi böyle boş beleş yerlerde reklama yatarlar.

Aranızda var mı şu zırvalığın amacını ve sebebini bilen? Merak ediyorum. Göz kirliliğinden başkane işe yararlar acaba?

Ekleme: Chat Box her geçen gün artmaya başladı. Dan din dun edip duruyor habire. Ne kadar sıkıcı bir durum. Hele şu admin meselesi güdüyorlar ya yazık ya…

immortALance

Yönetici

You may also like...

3 Comments

  1. hem kız erkek farketmiyo hem de kızlarınki daha çok ilham veriyo ha :)) istemem yan cebime koy hesabı olmuş yahu :)) chat box konusuna hiç girmicem iğrenç ötesi bişii yaa :))

  2. Kızlarınkinde daha salakça şeyler mevcut olduğundan daha çok ilham veriyor. :) Erkeklerde çıkmıyor da değil.

  3. salakça ha seni esefle kınıyorum hıhhh salakçaymış genelleme yapma bariii :( :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.