Compex UluslarArası Bilgisayar FuarıÜlke ekonomisine katkılarıyla bilinen ve en saygın fuarlardan birisi olan Compex 13 Aralıkta start aldı. Türk Telekom ana sponsorluğu ile başlayan Compex Uluslararası Bilgisayar Fuarı‘nda yerli yabancı 300 firmaın son teknolojileri görücüye çıkıyor. 32. Kez Düzenlenen Compex 13-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında yer alacak.

Saat 11:00-19:00 saatleri arasında gezilebilecek olan Compex’e katılmak için online davetiye gerekiyor. Şuana kadar 206 bin davetiye kaydı yapılmış.

Compex Uluslararası Bilgisayar Fuarı’nın açılışında konuşan İntel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elverici, fuarın teknoloji ve oyun tutkunlarını toplayan önemli bir platform haline geldiğini belirterek, ziyaretçilerin fuar boyunca firmaların son teknoloji ürünlerini görme şansı elde edeceklerini söyledi.

Fuarın bir başka önemi ise İntel firmasının 1500 metrekare alanda yapacağı oyun turnuvası. Bilgisayar ve oyun tutkunlarının tutkusu Gamex de bu sene fuarda yer alacak.

Konuşmaların ardından fuar Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Media Markt Türkiye Genel Müdürü Mustafa Altındağ, Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elvereci tarafından açıldı.

Daha Fazla Bilgi için Compex.Com.Tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Yerleşim Planı İçin Tıklayınız.

Ulaşım Haritası İçin Tıklayınız.

Compex Logo

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. Bu güzel haber için teşekkür ederim. Sizden ricam yazılarınızda kullandığınız kelimelerin Türkçesi varsa Türkçe olanını tercih etmeniz. Start aldı yerine başladı gibi.
    Güzel yazılarınızı okumak dileğiyle…

  2. Öneriniz için teşekkür ederim. Bu noktaya dikakt edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.