Yılların değişmez ismi Haydar Dümen. Gençlik için bir idöldür Haydar Dümen, eğitici, öğretici, baba vs. bilimum sıfat.

Bir bakayım Haydar Dümen Google’da ne kadar popüler dedim de şaşırdım.
Kişiselleştirilmiş Haydar Dümen için yaklaşık 262.000 sonuçtan 1 – 10 arası sonuçlar (0,10 saniye) ” Tam bir fiyasko. Koskoca gençliğin yol göstericisi Haydar Dümen’e yakışmıcak derecede.

Kimin eline Posta geçse ne kadar da yalanlasa da arka sayfalardan doğru başlar. Malum Haydar Dümen geriden geliyor hep. Ben bizzat okuyorum.
Sebebi ise eğlenmek. Güne mutlu başlamak için. Özellikle de günün sözü ve sorusu kısmı çok farklı. Tam bir zeka antrenmanı yaptırıyor insana.

Yıllar geçti iklimler değişti ama Haydar Dümen’e yöneltilen sorular değişmedi. Hele hele bazıları Haydar Dümen hocamızı da zıvanadan çıkartıyor. Penis boyu, penis kalınlığı, kızlık zarı, hamilelik durumu ve bazen de Güzin Abla muamelesi. Haydar Dümen de haklı nereye kadar ama helal olsun aynı soruyu 100 değişik şekilde cevaplamayı başarıyor. Bazı cevapları o kadar çok karışık oluyor ki Haydar Dümen Hocamızın bunu da onlara inat yapıyor büyük ihtimal. Sınıfça bir komite kurarak çözmeye çalıştığımız Haydar Dümen ce cevaplar da olmuştur.

Genel olarak yazıları incelersek bir kaç dala ayırabiliriz sorunları. Kadınlar ve Erkekler olarak iki ana dala ordan da kadınlarda bakirelik, erkeklerde penis boyu büyük dert olmuş durumda. Ortak bir konuları var ama. Hamilelik. Teki hamile kalmaktan öteki bırakmaktan korkuyor.

Bu bana MFÖ’nin bir petrol reklamını hatırlattı. Şapkasız çıkmam abi diye bir sloganı vardı. İşte bu en büyük çözümdür ama bizimkiler şapkalı çıksa da dert ediyorlar kendilerine. ki kot üzerinden hamile kalmaktan tırsan insanlarımız var. Allah Haydar Hoca’ya sabır ihsan eylesin. Zaten gelecek nesiller Nasreddin Hoca ile değil Haydar Dümen ile büyüyecek gibi duruyor ya neyse.

Siz soru falan yollayacaksanız Haydar Dümen’e aman dikkat kötü kafanıza geçiriyor soruları. Titiz, ince ve ayrıntılı yolalyın bir de dalga geçmeyin. Dalga geçenlerin hali bazen günün sorusunda kötü olabiliyor. Sizce de haklı değil mi adam cağız?

immortALance

Yönetici

You may also like...

127 Comments

 1. slm hocam mrb 20 yaşındayım penis cm şikayetim var boyu uzaması için ne yapmalıyım ve erkende boşalıyorum sizden yardım istiyorum hocam lütfen cevap yazarsanız çok mutlu olurum cevabınız için şimdiden teşekkür ederim allah sıhhat afiyet uzun ömür versin…mail adresime cevap gelirse çok iyi olur…

 2. iki gün önce erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz olmadan sürtünme yoluyla rahatlamaya çalıştık sürtünme sırasında bi acı hissettim ve hemen sürtünmeyi bıraktık ama penisi içime girmemişti sadece biraz acı hissetmiştim ve daha sonra bende bir yanma hissi oluştu başka bi acı yoktu 15 dakika filan sonrasında çok az bi miktarda kan geldiğini gördüm adet günüm de yakındı hemen iç çamaşırımı değiştirdim ve sabah tekrar baktım başka kan gelmemişti öğlene doğru tekrar kan geldiğini gördüm adet oldum diye düşündüm fakat bu sabah baktığımda dünkünden başka kanama yoktu fakat aynı gün öğleye doğru adet kanamam gerçekleşti kızlık zarım bozulmuş mudur acaba çok tedirginim..

 3. erkek arkadaşımla birbirimize hakim olamadık ikimizde çok istedik ve bi anda içimde hissetim anca kanama falan olmadı içime de boşalmadı herhangibi bi zarar görmüşmüdür ilk defa böyle bir şey yaşadım ilk kez yakınlaştım . çok rahat oldu duyumlarımıza göre çok dar olması gerekiyo byan rahminin ancak benim baya rahat oldu şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum.

 4. öyle böyle şöyle

  merhaba, ben 16 yaşında bi genç kızım. benim sorunum çok azgınım. her an her dakka sexs istiyorum 3 kişiyle ayrı ayrı 4-5 kere ilişkiye girdim. birde 3 kız 1 erkek toplu sexs yapmıştık sadece bunlaar. Ama kendime engel olaıyorum bi erkek gördümmü direk onu hayal ediyorum. Kendi kendime sexs yapıyorum ardında tekrar istiyorum. Kafayı yiceem bana yardım ediin :(

 5. öyle böyle şöyle

  he birde kız kızada çook sexs yaptığım oldu artık erkek bulamıyorum :(

 6. ben varm cnm bana ulas

 7. mrb haydarr hocam bnde erkn bosalma sorunu var ne ypblrm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.