Dürtü (impulse) bir yanda çok ihtiraslı ve bir o kadar da güzel Clarie ( Willa Ford ) öte yanda ise dürtülerine engel olan kocası Dr. Jonnathan Dennison ( Angus Macfayden ). Kadın öyle bir ihtiraslı hale gelir ki artık kocasıyla yataktaki problemi evlilik hayatına yansımaya başlamasıyla başlıyor..

Dürtü ( impulse ) filminin konusu budur fakat vemek istediği çok mesaj vardır. Aldatma ve uyum hakkındaki problemlerin büyük bir sorun doğuracağını anlatıyor. İzlerken eğer bir sevgiliniz var ise ( benimkisi o anda bulunduğu bir ortamın bittiğini belirtmek amacı ile bitti yazarken ben onu ilişkimizin bittiği anlamında sanarak bir an elimin ayağımın titremesine bile şahit oldum. ) kendinizekesinlikle evlilik hayatınız için bir ders çıkartacak olduğunuz filmlerden. Nedir; kadın istiyorsa evişeceksin. Ocaktaki yemeğin önemi yoktur…
Dürtü - Impulse
Genel olarak çıkartacak olduğumuz bu derslerden başka Dürtü filminde hafiften cesurluk gerektiren bazı erotik sahneler de bulunmakta. Bu sebeple Dürtü için aile filmi denilemeyebilir fakat yeni evli çiftseniz veya evlenmeyi düşünüyorsanız kesinlikle oturup izlemelisiniz. Çok güzel bir film olduğundan değil çok güzel bir mesaj verdiğinden dolayı. Zira çok sürükleyici falan da sayılmaz ki Dürtü IMDb’den hepi topu 5/10 ortalama puan almış bir film. Gerçi 2008 yapımı olduğundan bu miktarın biraz daha artması söz konusu olabilir.

Teknik bilgilere gelince ise gerilim ve gizem kategorisine giren bu film toplam 100dk kadar sürüyor. Yönetmeni ise Charles T. Kanganis.

immortALance

Yönetici

You may also like...

5 Comments

  1. bence kadın harika biri:)
    lmi kaçırmam dedigin gibi derste alırım lazım

  2. acaba seviştilermi

  3. Kopya Çocuklar | Bir Kalem Bin Kelam

    […] imutasyonumdan bir tane çıkmasından. Olur mu olur? Korkulmayacak gibi birşey de değil. Dürtü filmini izleyenler başınıza neler gelebileceğini şimdiden tahmin etmişlerdir bile. Bundan […]

  4. bu filmi 3 kere izledim çok güzel herkese tavsiye ederim.

  5. Öncelikle bu yararlı bilgi için teşekkür ederim. site içinde çok yaralı bilgiler var hazırlayanların ellerine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.