Bir süredir şu Google Play içerisindeki oyunlarda kazanılan deneyim puanlarını ve en çok hangi oyunların kazandırdığını merak ediyordum. Bu konuda Türkçe kaynaklarda pekde bilgi yok. Yabancı dil de malumunuz herkes için okunabilir ya da anlaşılabilir değil.

Google Oyunlar için geliştirilen ve oynadıkça tamamlanan görevler karşılığında alınan Google Oyunlar Deneyim Puanları sizin oyuncu profilinizi belirli seviyelere taşımakta. Bunu aslında iki türlü yapabiliyorsunuz. Eğer Clash Of Clans gibi uzun vadeli oynarım derseniz çok kazandıran oyunlarla ya da küçük geliştiriciler tarafından sağlanan ve acaip hızlı puan kazanılan oyunlarla edinebilirsiniz.

Bu konuda benim tercihim genelde ilk olmuştur ki aslında öyle artık falza da oynadığım söylenemez. Yine de alternatif olarak sizi ileriye taşıyacak bazı oyunlar da yok değil.

Hadi şimdi biraz oyunları sıralayalım.

1- Word Cracker – Yükle

Oyunun temel amacı oyunun rastgele oluşturduğu kelimeyi tahmin etmektir. Oyunu anlarsanız basit bir oyundur ve bir kaç dakika içerisinde 100.000 Puan kazanabilirsiniz.

2- Space War Z – Yükle

Space War Z zorlu bir alan arcade oyunu. Uzayda uçmanız ve yabancılara saldıran dalgaları yok etmeniz ve elbette, son savaşa hazırlanmanız gerekir. Toplamda 6 görecde 90.000 Puan alabilrisiniz.

3 – Floating Ghosts – Yükle

Bir hayaleti kontrol ederek engelleri aşıyorsunuz o kadar. Basit bir oyundan 100.000 Puan alabilrisiniz. Özellikle ilk 50.000 puan çok kolay.

4- Eggs In A Basket – Yükle

Yumurtaları sepete atıp sepeti taşımak gibi bir amacı olan oyundur. Çok kolay bir şekilde 75.000 Puan kazanabilirsiniz.

5- Rubben Is Sleepy – Yükle

Reaksiyon oyunu. Kedi ile oynuyorsunuz. Her aşama kaydettiğinizde 20.000 Puan veriyor. 100.000 Puanı rahatça alabilirsiniz.

6 – Ninja Drop – Yükle

Kuleden aşağı düşen bir ninjanın engellere çarpmadan en uzun süre düşmesini amaçlayan bir oyun. toplamda 100.000 puan alabilirsiniz fakat 58.000 puanı aşırı derecede kolay alıyorsunuz.

7 – Bubble Jam Match – Yükle

Bir çok popüler oyun gibi bu da balonların renkleri göre vs. birleştirmekle alakalı. Yarın saat sürmeden 80.000 Puan yapabileceğiniz bir oyun.

Bunun gibi daha bir çok oyun mevcut fakat araştırmak zaman aldığından biraz da oynamak gerektiğinden dolayı fazla yazamıyorum fakat keşfettikçe sizlere de yazacağım.

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.