Evet arkadaşlar Filistin kan ağlıyor ve buna sessiz kalmamak için ufak da olsa bir direniş. İmza Kampanyamıza Katılın….

Burnunun dibinde Bosna’da, Srebrenitza’da, Hocalı’da yıllarca işlenen insanlık suçlarına, soykırımlara, toplu mezarlara gözlerini kapatan, kulaklarını tıkayan, bugün Filistin’de yaşanan katliamı da aynı duyarsızlıkla seyreden, destekleyen, sesini çıkarmayan, susan, aldırmayan tüm devlet, toplum ve bireyleri kınıyoruz.

Auschwitz’den ders almayanlar elbet bir gün tarihleriyle yeniden buluşacaktır…

Gökçehan DAÇE


immortALance

Yönetici

You may also like...

4 Comments

  1. mrh öncelikle böyle insani bir imza kampanyası düzenlediğiniz için hepineze sonsuz teşekkürler. evet onların yaptığı islamiyeti ve islama gönül verenlere karşı yapılmış olan bu saldırı abd ve diğer yardımcı ülkelerin yardımıyla malesef bu vahşet işleniyor ben şuan bir asker olarak keşke orda olsaydımda ben onların yerinde ölseydim. ama yüce rabbim buna şahittirki hiç bir kötülük karşılıksız kalmayacaktır bu böyle biline evet elimden bir şey gelmiyor ama dualarımızla onları desteklemeli ve hiçbir zaman karamsarlığa düşülmemelidir ALLAH inananların yanındadır..

  2. katil israil filistinden defol allah israili kahretsin biran önce önlem alınması lazım yoksa bir çok sivil ölecek ama allah ordakilere yardım eder sadece diyecegim şu ……. ALLAH İSRAİLİN BELASINI VERSİN HİÇ KİMSENİN KANI YERDE KALMAYACAKDIR TEŞEKKÜR EDERİM

  3. Bela okumakla birşey olmaz da. Çok çalışmak lazım… yan gelip yatarken kurumlarımızı yok pahasına satarak onları aşamayız…daha beter oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.