Fortis Türkiye Kupası LogosuFortis’in sponsorluğunu ve isim haklarını aldığı Türkiye Kupası son hızıyla devam ediyor. Fortis de bir hizmet getirerek Fortis Türkiye Kupası Online‘ı devam ettiriyor. Geçen sene bilgisayara karşı oynanan oyun bu sene daha farklı bir formatta. Bu sene rakipleriniz de kanlı canlı. Çeşitli pozisyonlardan serbest atış yapmaya devam ediyorsunuz. Puanlar daha düşük ve daha kaliteli bir sistem oluşturulmuş.

Oyuna başlamak için öncelikle tribünden yer kapıyorsunuz sonra yerinizi onaylıyorsunuz. Artık oynamaya hazırsınız. İster antrenman yapın isterseniz de rakiplerinizle karşılaşın ama unutmayın puan sınırınız da belli. Mesela geçen sene 3000 puandan yukarısıyla ve aşağısıyla maç. yapılamıyordu. Serbest atış yarışı Fortis Türkiye Kupası bitene kadar devam ediyor. Mouse tuşuyla topun gideceği yönü, sağ-sol tuşlarıyla da falsoyu ayarlayabiliyorsunuz. Sol click ile de vuruşu gerçekleştiriyorsunuz. Rüzgâr yönü ve topun hızına dikkat edilmeli. Ne kadar havadan ve köşeye ne çeşit falsolu vurursanız ona göre puan alıyorsunuz.

Son Türkiye Kupası ile beraber değişime gitmişler. Bakalım fark neler olacak. En azından Flash Player sürümünü güncellemişler.

Oyun hilelerine de dikkat etmek gerekiyor. F5’e bas ekranın büyüsün gibi hilelere taviz vermemeli.

immortALance

Yönetici

You may also like...

141 Comments

  1. Arkadaşlar bu fortistk reklam amaçlı bir oyundu ama artık bitti (konu kilit pls)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.