Google biribirnden farklı bedava hizmetleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle webmaster ailesini sevindirmeye çalışan Google yeni sosyal ağ projesi Google Friend Connect hizmete başladı.

Piyasada hakim olma tavırları sergileyen Google, Friend Connect ile Facebook, Yahoo gibi profilleri de kullanmanıza olanak vererek çok hızlı bir giriş sağladı ve akıbeti ne oalcak henüz belli değil.

Google Friend Connect ile yapabileceklerimize gelince; diğer arkadaşlarımızın favorilerine ekledikleri siteleri görerek, daha çok alternatifi el altında tutabileceğiz ve böylece daha fazla sosyalleşmiş olabileceğiz. Bu yazıyı aslında en iyi Webrazzi anlatıyor. Buradan iyi bir şekilde birli de edinebilirsiniz.

Artık görüyoruz ki; Netlog, Hi5, Yonja gibi sosyal sitelerin devri bitmiş durumda. Artık daha dinamik projeler geliştiriliyor ve bu tür siteler kuzunun kurda yem olması gibi devasa yapıların enkazı altında kalıyorlar.

immortALance

Yönetici

You may also like...

5 Comments

  1. konuşcak.kendine.küvenen.bir.klzyokmu.be

  2. peki bu tür oluşumlar güçlenir ve begeni kazanırda umdukları yere gelirlerse biz ne yapacaz sorabiliryim bizim sitemiz bundan nasıl etkilenecek yoksa düşünmek bile istemiyom ama o devasa yapıların altındamı kalacak bitecekmi

  3. evimizin bi odası gibi olan bu site ailemizin bi ferdi gibi olan burdaki arkadaşlarımızı yitirip kayıpmı edecek

  4. Buraya brişey olmaz. Orayı sevenler gibi sevmeyenler de çıkacaktır. Onlar da ufak oluşumları besleyeceklerdir.

  5. peki bu tür oluşumlar güçlenir ve begeni kazanırda umdukları yere gelirlerse biz ne yapacaz sorabiliryim bizim sitemiz bundan nasıl etkilenecek yoksa düşünmek bile istemiyom ama o devasa yapıların altındamı kalacak bitecekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.