Google Arama Botu yani spider ( örümcek ) bilindiği üzere siteye gelir öle bi bakınır sonra da gider. Ne varsa yüklenir bazen de ama bizde kısmet yok dolayısıyla birşey yüklendiği de yok.

Şuana kadar tek ip den bana Arama Botu yollandı.
O bot da tam gececi çıktı. Arama Botu gelir geceden kafayı çeker benim sitede. 2 saat bir sayfada kalır sonrasını zaten kafa güzel indexleyemez. Öyle böyle sabah olur bir bakmışsınız ki Arama Botu bir tane sayfanız indexlenmiş.

Ama buldum buna da bir çözüm. Bot ile kafayı ben de çekicem.
Sonra Bot’a istediğim tür verileri enjekte edeceğim. Biliyorum biraz fantazi oldu ama başka çıkar yol göremiyorum. Artık isyan edicem Google a Botu sağlam yollasın. Keza ben ne içki içer en de alem yaparım.

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. 2-3 gündür google baya sinir etti beni özellikle adsense hizmetinde. konuda mp3 ün m si bile geçmiyorken bütün reklamları mp3, müzik olarak gösteriyordu çok şükür sabah düzeldi. bot ta düzelir umarım :)

  2. ya önceden turklerklani ona yazı eklerken örnek yazı ekliyordum son index 15 ağustos yazı ekliyordum son index 16 ağustos gibiydi 1 ayda öle oldu pr alamadım ama şimdede 3 5 günde bir geliyor buda sinirime dokunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.