Göz The Eye Jessica Alba AfişGöz ” Başkasının gözleriyle görmek ” üstüne kurulu bir film. 5 yaşında kör olan ve yirmili yaşlarda bir opera viyolistiyken artık ablasının baskısına dayanamayan ve kornea nakli yaptırmaya karar veren kızın öyküsü. Herşey nakilden sonra başlar ve Sydney Wells ( Jessica Alba ) görmemesi gereken şeyleri görür. Ölümü görür.Büyük bir hayran kitlesine sahip ( Çoğunluğu erkek ) olan Jessica Alba Göz Filmi’nde fena olmayan bir rol sergilemiş. Aslında çok fazla yetenek isteyen bir rol de değilmiş. Sinemalardaki fragmanlardaki gibi bir film çıkmadı Göz. Daha çok tek konu üzerinde biraz aksiyondan uzak ve sıkışmış bir seneryoyla karşımıza çıktı.

Sahneler olarak beklentilerimin dışında bir film çıktı. Pek bir artısı yok. Hatta artısı yok denecek kadar da az. Göz filmi ile gerilmek isteyenler fazla gerilemeyeceklerini bilmeliler. Aksiyon havası verilen Göz Filmi daha çok tekrar gören bir kızın dramı gibi.

Film 2008 yapımı bir Amerikan Filmi. Sanırsam bir Uzakdoğu filminden uyarlanmış. Toplam süresi 97 dakika olan film Dolby Digital ses kalitesiyle karşımıza çıktı. Vasat bir film olan Göz sadece Jessica Alba için izlenebilir. Başka bir beklentiniz de olmamalı. İmdb puanı şuanda 4.9/10 .

Göz – The Eye Fragmanı

Göz – The Eye İmdb Sayfası

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.