Hep isterdim gözlükle 3 boyutlu oyunları kendi eylemlerimle oynayabilmeyi. Şimdilik bu gerçekleşmese de film izleyebilecekmişim. ASlında beni tatmin etmez ama gene de Myvu Corporation’ın çıkardığı ve Türkiye’de de satılmaya başlanan gözlüklerle yolculuk sırasında klip falan izleyebilecek imkanlara kavuştuk. Yurt dışında ne zaman çıktı bilmiyorum ama Türkiye’de daha yeni bir oluşum.

Düşünüyorum da acaba trende veya otobüste gidekne bir insanı bu gözlüklerle görsek nasıl bir psikolojiye bürünürüz. Belediye otobüsüne bindiniz. Oturdunuz ve az sonra birisi geldi cebinden bi makine çıakrttı aynen gözlük gibi taktı gözüne. Sonra başladı film izlemeye. Korku filmini izleyenin halini bir düşünün. Onu bıraktım da bizim ev kadınalrı tutup da pembe dizi izlerse ne yaparız? Otobüsten inerken salak gitmesene gibi sözler duyarsak ne olur? Bir de şu mesele var film izlerken durağı kaçırırsak ve randevuya yetişemezsek “Ya film izliodum dalmışım” dediğimizde ağaç ettiğiniz insanın tepkisini düşünsenize. Gözleri bozuk insanların da görebilmek için Tv izler gibi bir oyana bir buyana gözlerini kısarak kafasına açı vermesi ise muhtemel bir komedi. KArşınızda birisi kafa sallayıp duruyor habire. Bizde onunla aerobik yapanlar bile çıkacağını umuyorum. Bunlar sadece bir toplu taşıma aracında vukuya gelebilecek bir kaç örnek. Artık geri kalanı da kendiniz tahmin edin.

Ayrıca 8 Saate kadar film oynatabiliyor- IPod ile 3 film peşpeşe izlenebiliyor. Yolculukta bunlardan kullananaın yanına oturana allah kolaylık versin. Teyzelerimiz “ben demiştim bu kız seni boynuzlayacak” der dururlar artık. Tabi bunda olayı sapıtarak müstehcen filmleri izleme derecesine varacak kişileri söylemek istemiyorum neler yapacağını…

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.