Sunshine - Gün Işığı AfişYıl 2057 ve Güneş sönmek üzere. Buna insanoğlu mani olabilir mi? İşte bu soruya cevap aranmış ve bulunmuş. Evet teorik olarak olunabilir ya pratikte. Denemek gerek. Bunun için İkarus 1 uzay mekiğini bir patlayıcı yük ile birlikte göreve gönderiyorlar ve yük varamıyor. Bütün dünya seferber olarak İkarus 2’yi yola çıkartıyor. Bir süre son olaylar gelişmeye başlıyor ve adrenalin sürüyor.

Sunshine (Gün Işığı) genel olarak yorum ve eleştiri yapacak
olursak sakin bir yapıda fazla gerilim yok fakat nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. Çok sıkmıyor aynı şekilde çok da eğlendirmiyor. Efektler hoşuma gitmedi değil fakat daha da derinlik katılabilirdi diye düşünüyorum. Mesela görev hakkında daha çok bilgilendirme yapsalardı ne için olduğunu filmin sonunda anlamamıza gerek kalmayacaktı. En azından durumun derecesini.

Filmin Özelliklerine gelince de Sunshine (Gün Işığı) 2007 İngiliz yapımı bir bilim kurgu filmi. Gerilim ve macera da doğal olarak barındırmakta. Alex Gerland senaryoyu yazmış, Danny Boyle oynatmış, Cillian Murphy, Rose Byrne, Cliff Curtis, Troy Garity, Michelle Yeoh, Chris Evans’da seve seve oynamış Sunshine (Gün Işığı) için. Film biraz kısa. 107dk. 11 Mayıs 2007 tarihinde gösterime girmiş.

Sunshine (Gün Işığı) Web Sitesi

Sunshine ( Gün Işığı ) Fragman

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.