Son zamanlarda blog içersinde yapmış olduğum köklü değişiklikler sonucunda bu sayfada da bir dizi değişiklik yapma arzusu duydum gecenin bir vaktinde ve değiştiriyorum.

Adım vb. bilgiler yukarıda bulunduğundan o tür şeyleri es geçerek direkt olarak övünmeye başlıyorum. Değişik dallarda mesleki kariyeri olan ( Denizci, berber, makinacı, motorcu, muavin, komi, garson, büfeci, webmaster, işportacıya yardımcılık [ bunu ben de anlamadım ama adam beni kullanmıştı Galata Köprüsü’nde] gibi…) okula az ve öz gitmeyi seven, buradan okul harçlığını çıkaran, Google’ı aşk sponsoru benimsemiş olan bir üniversite öğrencisiydim. Şimdi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Progmanı mezunuyum. Hali hazırda bir mobilya firmasında E-Ticaret kısmının sorumlusu oalrak çalışmaktayım.

Boş vakitlerimde müzik dinlerken kitap okumayı ve uykumun gelmesi sonucu uyumayı sever[d]im. Son zamanlarda yoğun tempo dolayısıyla ancak hasta olduğum dönemlerde ablamın tabiriyle camış gibi uyuyabilmekteyim. Diğer vakitlerde ise en uzun esintisiz 5 saat bana hediyedir.

Gençliğim İ.E.T.T otobüslerinde geçti. 3 Yıl Ortaokul, 4 yıl lise ve 2 yıl üniversite olmak üzere 9 yıldır İndirimli Abonmanıyım İ.E.T.T’nin. Günde 6-15 arası biner ve inerim. Yani aktif bir seyyahım da diyebilirim. Zira alt pragrafta bahsedeceğim konu başlıklarımın bir çoğunun ilhamını o belediye otobüslerinden almıştırım ki ilk yorumumu da bir belediye otobüsü hatırası olarak koyabilirim.
Blogumdan da bahsetmek istiyorum. Hayatımın büyük bir kısmını almakta olan blogumda genel oalrak görsel tasarıma düşerim ama arasıra yazı da yazıyorum. İzlediğim bir filmi, okuduğum bir kitabı, beğendiğim bir internet sitesini ve enteresan bir haberin yanısıra kafama taktığım bir konunun irdelenmiş versiyonunu bulabilmeniz mümkün. Ayrıca az kullanılan veya teknik olan kelimeleri anlamakta zorluk çekmeyesiniz diye bir de immortanica adı altında bir sözlük servisi kurarak yakın anlamlarını da size kolaylık olması açısından yazmaktayım. Kullanım ile ilgili kolay bilgileri Kullanma Kılavuzu‘nda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bana ulaşmak için immortalance@gmail.com mail adresini veya admin@fuckulte.org msn adresini kullanabilirsiniz. Emin olunuz her mailiniz 24 Saat bilemediniz 24 saniye o da olmadı 24 Yıl sonra yani en geç 24 zamana cevaplanacaktır. Bloguma geldiğiniz ve beni dinlediğiniz için şükranlarımı sunarım…

Ayrıca yukarıda da gördüğünüz resme tıklayarak Facebook kanalıyla ulaşabilirsiniz…


Yunus Emre BAYRAKTAR