The Reaping - Hasat ZamanıÖnceden din görevlisi olan Katherine Winter (Hilary Swank) başından geçen bir musubetten sonra gerçeklere inanır olmuş. Kendisi bir ateist olan Katherine her şeye bir bilimsel kılıf bulan profesördür. Gittiği her olağan üstü görülen olaya bir kılıf bulmuş şahsiyettir fakat bu bir kasaba öğretmeni onu kılıf bulması için çağırıncaya kadar sürmüştür.

Gittiği kasaba (Haven) olağan üstü şeyler
yaşamaktadır. Ufak bir çocuğu Tanrı’dan geldiğine
inandıkları bir dizi belanın getiricisi olarak görür fakat profesörümüz buna inanmaz. Onu yardıma muhtaç bir çocuk olarak görür. Profesör arkadaşı Ben ile gittikleri kasabada işler karışık, ince ve tehlikeli olmaya başlamıştır. Durum vahim, Katherine ise daha vahimdir.

Hasat Zamanı – The Reaping uzun zamandan sonra kasım kasım kasıldığım bir film. Arkadan dokunma sahneleri çok iyi yapılmış ve heyecan maksimum düzeyde. Her an bir heyecan potansiyeline sahip. Hatta öyle diyebilirim ki ota püsüre heyecan koymuşlar.

Film 2007 ABD yapımı gerilim/korku filmi. Başrollerde Annasophia Robb, Hilary Swank, Idris Elba, David Morrissey, Stephen Rea oynuyor ve yönetmen Stephan Hopkins. Süre : 1 saat, 36 dk. süren film gerçekten izlemeye değer. Eğer sonuna kadar izlerseniz Hasat Zamanı – The Reaping neymiş onu da anlamış olursunuz.

Filmin Web Sitesi: http://thereapingmovie.warnerbros.com/

Fragmanlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Sen de en heycanlı yerinde kestin yahu
    Ne oldu sonunda merak konusu ???
    İlle izleteceksin yani (aswh)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.