Hayalet Sürücü 2 (Ghost Rider 2) filmi için çekimler başladı. Nicolas Cage Türkiye’de çekimlerine başladı. Konusu ise Doğu Avrupa’ya gelerek şeytanı durdurmak. Aksiyon yeniden başlıyor diyebiliriz.

2007 yılında çıkan ilk filmiyle büyük beğeni toplayan Hayalet Sürücü devam filmiyle de özellikle çekimlerinin ülkemizde olması sebebiyle yine beğeni toplayacak gibi duruyor. Oldukça haberi yapıldı görsel ve yazılı medyada. Ayrıca çekimlerdeki kazalar ve dublörünün bir kaç yerinin kırılması da bu haberlerden bazılarıydı.

Hayalet Sürücü 2 filmi 17 Şubat 2012 yılında vizyona girecek. Çekimleri bittikten çok daha sonraya rastlayan bu süreci ise Jason Statham ile hatırlayacak olduğumuz Crank filmlerinin de yönetmeni olan Brian Tylor filmin 3 Boyutlu olması ve ve buna bağlı olarak montaj süresinin uzamasıyla açıklıyor.

Filmin baş rollerinde oynayacak isimler ise değişti. Nicolas Cage, Idris Elba, Violante Placido, Johnny Whitworth ve şeytan rolünde de Ciarán Hinds oynayacak. Merakla beklediğimiz bu film diğer devam filmleri gibi vasat mı olacak yoksa ekstra bir katkı sağlayacak mı göreceğiz.

Ayrıca Hayalet Sürücü 2 (Ghost Rider 2) ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamız yenilenecek, fragman ve filmden kareler eklenecektir.

immortALance

Yönetici

You may also like...

4 Comments

  1. bu fılmı 1cıden aha guzel olacagını tahmın edıom gerceı 1de süperdı ızlemeye doyamaıgım fılmıı 2012 yılın fılmı secılecegınen emınım yenı fılmı merakla beklıyorum

  2. şu yazıları doğru düzgün yaz be “rıdvan”

  3. BENASLINDAYOĞUMM

    1.Sİ COK SALAK Bİ FİLM Dİ 2.SİNİ İZLEMEYİ BİLE DÜŞÜNMÜYORUM

  4. 1.filmi pek sevmemiştim ama 2.film daha güzel gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.