Hayalet Sürücü - Ghost Rider AfişHayalet Sürücü yani orjinal adıyla Ghost Rider fantastik bir maceradır. Johnny Blaze ( Nicolas Cage ) babasının yolundan giden bir akrobattır. Bir sabah babasının hasta olduğunu öğrenir ve sabahında Şeytan ona bir anlaşma önerir. Babasının hayatını kurtaracağını söyler ve anlaşmayı zorla mı yoksa isteyerek mi bilinmez bir şekilde kanıyla imzalar. Daha sonra şeytan ona; ailesini, sevgilisini herşeyini unutmasını, bir gün ihtiyacı olduğunda onu çağıracağını söyler ve gider. Daha sonraki günlerde babası bir akrobasi sırasında hayatını kaybeder ve Hayalet Sürücümüz ( İmzaladı artık ) sevgilisini terk eder. Hayalet Sürücü başlar. Devamında ise..

Artık Johnny dünyanın önce gelen motor akrobatıdır ve sevgilisi Roxette ( Eva Mendes ) de haber muhabiridir. Karşılaşırlar ve barışma saatine yakın artık Joohnny’nin Hayalet Sürücü olma vakti gelmiştir. Bundan sonra bir anlaşmayı ele geçirmeye çalışan şeytanın oğlu ve saz arkadaşlarıyla savaşmak zorundadır. Hem sevgilisi hem de dünya için. Dünya pek umrunda değildir sevgilisi için.

Hayalet Sürücü Nicholas CageHayalet Sürücü baştan sona bir aksiyon değil ama komedi diyebiliriz. Macera ve komedi bir aradadır. Hayalet Sürücü rolündeki Nicolas Cage güzel bir performans ortaya koymuş. Eva Mendes ise arada bir uğruyor sahnelere. Özellikle aksiyon kısımlarında konu mankeni gibi kalmış diyebiliriz. Çok fazla güzel değil ama eğlendirici bir film olmuş Hayalet Sürücü ya da Ghost Rider.

F ilm 2007 bir Amerikan yapımı ve IMDb puanı da şuanlık 5,4. Pek beğenmemişler yani. Toplam süresi 118 dk. Yönetmen ve yazar Mark Steven Johnson Marvel şirketinin bir çizgi romanından uyarlanma olan film eğlenmek amaçlı izlenebilir kalitede.

Hayalet Sürücü Resmi Web Sitesi

Hayalet Sürücü Fragmanı

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Bu nedir yaa! Filmin afişinde Eva Mendes ‘in yerine tamamen farklı bir bayan duruyor! :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.