Hi5 uzun zamandır var olan ama bir türlü yükselişe geçemeyen bir arkadaşlık portalıydı. Son zamanlarda Netlog‘un kendini yenilemedeki başarısızlığının ve Facebook‘un kısmen kendini kaybetmesi sonucunda tabiri caizse sağ kulvarı kapattı gidiyor. Posta kutuma ( e-mail ) düşen maillerdeki çoğunluğu da ele geçirmeye başladı Hi5.

Netlog bu aralar fazla etkinlik gösteremiyor. Sanırım Türkiye Şubesi biraz aksamakta. Yayınlarda da aksama olunca yani sürekli kapalı kalınca da darbeyi doğal olarak yedi ve kullanıcılar FaceBook’a alternatif olarak hi5′e yönlendi fazlasıyla.

Şu durumda bakmak istersek, Hi5 biraz daha yol almalı ve mevcut potansiyelini yükseltmeli gibi. Hi5 önceki kadar etkinliğini koruyamıyor yani. Hi5 , Hi5 olalı böyle düşmemiştir. Ayrıca şurada da belirttiğim gibi Netlog gelişirken Hi5 Mevcut ve potansiyel üye bakımından eski günlerini arıyor.

E-Mail Adresinizi Girin Ve Mail Adresinizden Aktivasyon İşlemini Gerçekleştirin!!!

Eğer aktivasyon maili gelmediyse Önemsiz Posta kutunuzu kontrol ediniz.

immortALance

Yönetici

You may also like...

1.486 Comments

 1. )))) K.O.R.A.Y. & Y.A.R.E.N.(((((((((

  slm
  naber
  nerde kaldın mesajını
  bekliyorum
  çabuk dönersen sevinirim

 2. )))) K.O.R.A.Y. & Y.A.R.E.N.(((((((((

  slm yaren seni çok seviyorum yarennnnnnnnnn ben koray

 3. )))) K.O.R.A.Y. & Y.A.R.E.N.(((((((((

  slm sayın site sakinleri ben burdaki eski arkadaşları tekrar burada görmek istiyorum saygı ve sevgilerimle sizleri seviyorum bayy

 4. Olmayınca olmuyor demekki dostlar, bu hayatta değer verdiklerimiz hep bizi toslar, bu gidişle toslanmaktan doğrulacağımız yok… Hayırlı geceler…!

 5. slmm nasılsınız

 6. […] başka Fecabook benzeri arkadaşlık sitesi arıyorsanız sizlere Hi5‘i önerebilirim. Hi5 sosyal arkadaşlık konusunda Facebook’dan evvel ipleri elinde tutan bir […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.