Oyun tanıtımları dizisinde yeni bir oyun ile daha karşı karşıyayız. Sıradaki oyunumuz Hitman Suikastçi oyunu. Hitman ismi çok eskiye dayanan bir oyundur ve oyun olarak ortaya çıkan karakter daha sonra film karakteri dahi olmuş ve filmleri çekilmiştir. Akıl hastanesinden kaçan bir seri katil olan Ajan 47 tam donanımlı bir keskin nişancıdır. Bilgisayar oyunlarında oldukça iyi bir ivme yakalamıştır. Gelişen cep telefonu teknolojisiyle de artık Hitman gibi iyi görselli ve onanabilirliği yüksek oyunlara da ulaşılabildiğinden hasretini çektiğimiz bu oyunu oynayabilme imkanına da kavuştuk.

Oyun basit bir senaryo üzerinden etkileyici görseller ile karşımıza çıkıyor. Amaç basit bir oyundaki gibi olsa da oynanabilirlik oldukça üst seviyede olduğundan dolayı güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyundaki amacımız belirli karakterleri vurmak üzerine ve bunu kimseye hissettirmeden yapmamız gerekiyor. Eğer birisi sizi yakaladıysa onu da yoketmelisiniz. Ana hedefimizi yan görevlerimizi tamamladıktan sonra istenilen şekilde vurmamız gerekiyor. Yan görevler de belirli puana ulaşmış olmak, hareket halindeki belirli sayıdaki hedefi öldürmek ya da hiç zum kullanmamak gibi görevler. Bu görevleri başardıktan sonra da ana hedefimizi yok ederek bölümü bitirmiş oluyoruz.

Oyun grafikleri daha önce de bahsettiğim gibi oldukça etkili ve bu oyunu daha iyi seviyelere taşıyor. Özellikle silah çeşitliliği ve silahlara ait patlayan mermiler ya da duvar delici mermiler gibi özel donanımlarla ve silahların geliştirimesi sonucu daha çok yakınlaştırma, daha hızlı tekrar atış yenilemesi gibi özellikler sayesinde daha iyi puanları da yakalamak mümkün oluyor.

Oyunda ayrıca bir bölüm var ki dillere destan. Burada da aracını tamir eden arkadaşımızın aracı tamir edene kadar zombi ve yaratıklardan korumak gerekliliği. Bu bölüm de silahımızı yükseltrek güzel zaman geçirebileceğimiz bir oyun. Ayrıca çevrimdışı yani internete bağlanmadan oynayabilme özelliği de ayrıca güzel. Uçak seyehatlerinde mesela oldukça keyifli olabilir.

Hitman Suikastçi oyunu keskin nişancılığı seven ya da Fps türü sevenler için güzel bir alternatif sunuyor.

Oyunu indirmek İçin:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/hitman-sniper/id904278510?l=tr&mt=8

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”34″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.