Hızlı ve Öfkeli 4 600 milyonu aşan hasılat elde eden Hızlı ve Öfkeli ( Fast and Furious ) serisinin ilk üç filminden sonra dördüncü film 3 Nisan 2009 Cuma günü 140 milyon dolarlık bir masrafla girdi.

Bu filmde Vin Diesel ve Paul Walker tekrar buluştu ve mekan bu sefer Los Angeles sokakları ile Meksika çölleri. Los Angeles çöllerinde yeni bir suç dalgası alevlenir ve eski kaçaklardan bu iki kahramanımız arasındaki husumet de bunun birlikte alev alır. Fakat ortada bir ortak düşman vardır ve bu iki düşman da ortak düşman için omuz omuza vermek zorunda kalırlar. Birbirlerine güvenmelidirdirler. Ateşle barut yan yana anlayacağınız. Her zaman sevdiğim bir tarzı ortaya yansıtmışlar. İki zıt kutubun kader ortaklığı. Başarının sırrı mümkün olan limitleri sonuna kadar zorlamaktır.

Araba yarışı veya araba filmlerinden hoşlanan kesimin asla kaçırmadığı ve kaçırmayacağı filmlerin başında gelen seride bu defa daha farklı etkenlerle de seyirci sinemalara akın edeceklerdir. Bu da oyuncuların kimliği diyebiliriz. Vin Diesel tekrar filme dönmüş durumda ve Paul Walker ile başbaşadırlar. Tokyo Drift’te son dakikada arabasının içerisinde ana kahramnımıza kafa tutarken filmi bitiren Vin diesel’in döneceği belliydi. Şehirde iki kızla da buluşurlar. Bunlar Mr. and Mrs. Smith filminden  Jordana Brewster ve Lost, Swat, Resident Evil’dan başka ilk Hızlı ve Öfkeli filminde de gördüğümüz Michelle Rodriguez.


Hızlı ve Öfkeli 4 - FAst and Furious 4
Yönetmen koltuğunda ise bu defa henüz 9. filmini çeken ve Tokyo Drift filminin de yönetmeni olan çekik gözlü yönetmen Justin Lin bulunuyor. Senaryo ise yine Tokyo Drift filmini yazan ardından da Wanted filmiyle tavan yapan Chris Morgan ile karakter yazarı Daha Hızlı Daha Öfkeli filminden Gary Scott Thompson.

3 Nisan 2009 ‘da Türkiye’de de vizyona ABD yapımı 11o dakikalık aksiyon filmi İngilizce dili ve Türkçe alt yazısıyla Türk sinemalarında oynuyor şuanda. Hızlı ve Öfkeli ( Fast And Furious ) severlerin bu filmi kaçırmayak olduğuna eminim.

Hızlı ve Öfkeli 4 ( Fast and Furious 4 )

~Fragmanı~

immortALance

Yönetici

You may also like...

17 Comments

 1. […] Oyun ( Thick as Thieves ) 3 Ninas 2009 tarihinde Hızlı ve Öfkeli 4 ile aynı gün sinemalara merhaba diyen bir film. Usta soyguncu ve hırsızlığın kurallarına […]

 2. 2 daha güzel ron pears var brian var suki var

 3. hızlı ve ofkelinin tüm serisini izledim hemde defalarca,hepside süpper.
  aslında hızlı ve ofkeli araba-yarıs filmi olması gerekirken.XXX (yeni nesil ajan) filminde daha cok yarıs sahnesi vardı.
  bu filmleri hayata gecirmekte cok onemlı.bunu en az gunde 1 defa yaparım.cok zevklı ve adrenalını bollll
  ama kazasıda cok kotu oluyor o da ayrı bır bakıs acısı

 4. bu filimin devamı nolursunuz gelsin bu filim bizi gençleri asnlatan bir filim

 5. çok süper adrenalin dolu kıyasıya yarıs ben bunlardan daha iyi yarısırım

 6. ben her ıttasına varım bunlardan daha ıyı araba surerım
  varsa yıyorsa gelın yarışalım sıtem taban_ca@hotmail.com

 7. oda yetmesse bu fılımın başroldekı adamı gelsın

 8. beklıyom olenedek

 9. ben bütün serilerini ixledim hep si mükemmel bütün oyuncular var 1ncide oynayanların hepsi bu filmin devamını yapmaları iyiy olmuş çok sevimdim gerçekten hızlı ve öfkeli serisi işallah hiç bitmez

 10. hızlı ve öfkelinin bütün seriyi izledim bnm en hoşuma gideni tokyo drift oldu ama ben diğer filmlerinide seviyorum :D

 11. öncelikle merhaba ben yunus emre araba delisiyim onu için sürmek ve izlemek benim hayatım hızlı ve öfkelinin bütün bölümlerini defalarca izledim tek kelimeyle SÜPER…???

 12. iyiydi4.versıyon hızztutkunlarını tv basına toplayacak

 13. benim en sevdiyim araba nissa skly

 14. hızlı ve öfkeli hepsine baktım hepside birbirninden güzel

 15. çok güzel arabalar da var son sistem harika bir film

 16. hızlı ve öfkeli yi cok seviyorum ve yeniserisi cıkmasını diliyorum

 17. bu filmı
  100 kere ızledım ama sıkıkmıyorum kardesım araba delısıım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.