Herkes ister ki kolay para kazanayım, çok para kazanayım. Buna en çok imkan sağlayan şey ise İnternet olarak görülebilir. İnternetten Para Kazanma’nın en kolay yolu da reklamlardır. Reklamları şu sisteme göre izleriz. Genelde bir siteye üye olunur ve o site size mail ile firmalardan aldığı reklamları mail oalrak gönderir. Reklam başına da bir komisyon alırsınız.

Bazı yerlerde rastladım. Program indir altta reklamlar dönsün falan. Hem kullanışsız hem de kısa süre sonra ödeme alacak kadar izlemediğiniz için zaten bırakıyorsunuz ve para doğrudan bu sistemi kuranlara gidiyor. En güzel yolu mail adresinize gelmesidir. Yani okumak veya okumamak sizin elinizdedir ve okudukça para kazanırsınız.

Bu işi yani mail yoluyla reklam göndererek para kazandırma işini en güzel Süper Teklif sunuyor. Daha önceleri basit bir sistemken daha sonraları kurumsal ve ciddi bir yapıya dönüştü. Hali hazırda 1.700.000 kadar bir üyesi var. Reklam okudukça puan kazanıyorsunuz ardından ise bu puanları belirli bir baraja kadar çıakrtıyor ve ödeme alıyorsunuz.

Sistem oldukça güzel bir sistem fakat o baraj 100.000 puan ve karşılığı 100 TL. her reklamdan ortalama 3 puan kazandığınızı düşünürsek 35.000 kadar reklam izlemeniz gerekli. Bu da pratikte çok zor olduğundan arkadaşlarınızı referans gösterek onların da izlediklerinden, o arkadaşlarınızın referansıyla gelenlerden puanlar toplamanız gerekli. Bir zincir şeklinde 6. seviyeye kadar puan topluyorsunuz.

Bu işin ekmeğini zaten ilk üyeler fazlasıyla yiyorlar fakat yeni nesil sürekli gelip gidiyor. 1.700.000 üyenin büyük çoğunluğu zaten o mail adreslerini kullanımdan kaldırmışlardır. Yani çevreniz iyiyse ufak meblağalar da olsa para kazanmanız muhtemel. Önemli olan ağınızı en geniş seviyeye ulaştırmak.

Her sistem bu iki mantıktan birisini kullansa da şu anda en büyüğü ve güvenilir olanı Süper Teklif diyebilirim. Ödeme almak için sınır 100.000 puan olsa da 25.000 puan ile bir çok yerden indirim veya online alışverişlerde kullanmak için nakit alışveriş yapabilirsiniz.

Ben söylüyorum siz de artık ne yaparsınız bilmem. Çevreniz eğer geniş ise bi denemenizde fayda var derim. Üye olmak veya incelemek için Buraya tıklayabilirsiniz…

immortALance

Yönetici

You may also like...

1 Comment

  1. Selam, facebook beğen deki sayaç sorununu çözmüşsünüz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.