Interstellar yani türkçe adıyla Yıldızlarası Christopher Nolan’ın 2014 yılında çekmiş olduğu dahiyane bir film olarak karşımıza çıkıyor. Artık insanların ancak çiftçilikle geçinebildiği fakat tarımın da yok olma sınırına kadar geldiği bir dönemde geçen film macera ve dram’ı en üst seviyede işliyor. Bir grup astronot ile uzayda yeni dünya arayışına girilişini ve Dünya’da ise insanların çıkış şansının eş zamanlı arandığı filmde ise süprizler filmin sonuna doğru birbirini kovalıyor.

oldukça etkileyici olan ve sinemaseverlerin hep yakındığı sonunu doğru tahmin edebilme sorununa da farklı bir bakış açısı getiren filmde sonunu tahmin etseniz dahi şaşıracağınız bir çok nokta olacak. IMDB TOP 250 içerisindeki ender yeni nesil filmlerden olan Instellar ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasına girmiş bulunuyor. En son 6. His ile yattığım ters köşeyi hatırlıyordum fakat bu filmle birlikte tarihi daha da yenilemiş bulunuyorum.

Matthew McConaughey, Anne Hathaway‘in başrollerdinde oynadığı film Christopher Nolan tarafından yönetiliyor. Senaryosu ise yine Nolan kardeşlere ait. Film 666.000 oylama ve 8.7 oy ortalamasıyla şu anda Top250 listesinde 28. sırada.

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.