iP Man filmiyle Kung-Fu ustadı, Bruce Lee’nin hocanın hayatını izledikten sonra iP Man 2 filmiyle de bu hayatın geri kalan kısmını izlemeye devam edeceğiz. iP Man filmini çeken yönetmen Wilson Yip yeni filmin çekimlerine başlamış ve senaryoya göre de iP Man 2 ile Brucee Lee’yi de göreceğiz fakat Bruce Lee‘yi oynayacak olan kendisi olmayacak. Bu rol için dünya çapında bir oyuncu arayışlarına devam ediliyor. Senaryo yazarı ise yine ilk film de olduğu gibi Edmond Wong olacak.

Bana ve diğer izleyecilere büyük zevk veren ilk filmden sonra çekilecek olan ikinci  film imdb sitesinden aldığım bilgiye göre Honk Kong’da 2010 yılının Mayıs ayında gösterime girecek. Kadrodaki oyuncular ise aynı şekilde korunacaklar.Sürekli olarak sükse yaratan filmlerden sonra çekilen ikinci filmler genellikle kötü çıkmakta fakat ben bu filmden umutluyum.

İnsanların tepkisini araştırdığımda ise Ip Man 2 için gayet umutlu görüyorum insanları. Beklenmeyen bir başarı yakaladı film ve insanlar bunun devamını da istemekte haklılar. Filmin çıkmasına daha 4 ay kadar bir süre olmasına rağmen halihazırda net bilgiler de elimize ulaşmış değil.

Daha fazla bilgi elime ulaşması halinde ise sizlere yine bu sayfadan bildireceğim.

immortALance

Yönetici

You may also like...

5 Comments

  1. Mustafa Yılmaz Çakır

    bence alakası yok spider man 1 2 kötü olmadı hele hele 3 hiç kötü olmadı zaten kişi hayatlarının hikayeleri filmlerde pek kötü olmuyor heleki bu filmler eski dönemleri anlatıyorsa ben çok beğendim inş 2 yi sabırsızlıkla bekliyorum

  2. bence supeeeer

  3. spider man çizgi roman karakterıydı ve gorsellık bakımından oldukca kotuydu butun serısı.Ip man 1 ve Ip man 2 Action,Biography,History fılmıdır.Gercek efsanedır ıkısnı kıyaslamak cok yanlıs.Ip man 1 de fılım bastan ona akıcıydı.2 yıde sabırsızlıkla baklıorum.kesın cok guzel olucak.

  4. spider man çizgi roman karakterıydı ve gorsellık bakımından oldukca kotuydu butun serısı.Ip man 1 ve Ip man 2 Action,Biography,History fılmıdır.Gercek efsanedır ıkısnı kıyaslamak cok yanlıs.Ip man 1 de fılım bastan ona akıcıydı.2 yıde sabırsızlıkla baklıorum.kesın cok guzel olucak.

  5. film gercekten on numara izledıkce ızleyesım gelıyor ıpman2 yı sabırsızlıkla beklıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.