Gillette Japon Kale Oyunu LogosuFortis TK‘dan sonra bir online futbol yarışması oyunu da Gillette Japon Kale Turnuvası. David Beckham gibilerinin sponsoru olan ve reklamlardan sponsor oyuncularını eksik ettmeyen Gillette firması tarafından başlatıldı.

Japon Kale Oyunu Oynanışı

Oyun japon kalelerden oluşuyor ve bu kalelerde online veya offline olan 10 kullanıcı duruyor. Siz bu japon kalelere şut çekiyorsunuz. Bu şutları daha sonra bu kullanıclar kurtarıyor. Yalnız bu olay offlien olan kullanıcılar 24 saat içinde online olmalı, online olanlar ise kaleye geç butonuna basarak kaleye geçmeli. Bunu 24 saat içerisinde yapmalı yoksa şut gol oldu sayılıyor.

Puanlama

Puanlamaya gelince de her gol başına rakipten 2 puan düşüyor size 2 puan ekleniyor. Eğer kaleci kurtarırsa kendisi 3 puan kazanırken siz 3 puan kaybediyorsunuz. Size şekilen şutlarda da aynı puanlama geçerli. Tutarsanız 3 puan kazanırsınız yerseniz 2 puan kaybedersiniz.

Diğer bir kural ise her bir rakibinize 24 saat içerisinde Japon Kale Oyununda sadece 5 şut çekebiliyorsunuz. Eğer bir kullanıcı offline ise o gün en fazla 5 şut çekilebiliyor kendisine. Çekilen şutu 24 saat içerisinde karşılaması gerek yoksa şutlar gol sayılıyor ve 2 puan düşüyor.

Ödüller

  • Birinciye takımınızın Premium Kombine bileti.
  • İkinciye 4 gün çift kişilik İspanya tatili ve bir adet orada maç izleme şansı.
  • Sonraki üç kişiye ise tekımının sezonluk kombinesi.
  • Ondan sonraki beş kişiye ve sonuncuya ise Sony Playstation 3.

Şimdi Gillette Japon Kale Oynamak için tıklayabilirsiniz…

Fortis Türkiye Kupası online oyununu sıkca oynadım fakat bu oyuna veritabanı yüzünden ne yazık ki katılamadım.

immortALance

Yönetici

You may also like...

2 Comments

  1. slm..
    ben bu japon kale turnuvasından ödül kazandım 1.5 ay oldu hala ödülüm gelmedi ..bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen benle paylaşabilirmi

  2. BOKTANNNN :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.