Kanal D kanalında Cem Davran‘ın sunduğu Çöz Bakalım yarışmasına geçen gece başvuruda bulundum ve ardından ise uyudum. Öğleden sonra gelen telefonda mülakat için bir sonraki gün sabah 10:30’da çağırdılar. Aksiyon başlamıştı.

Kanal D binasına çağırdılar fakat oldukça zorlandım diyebilirim bulmak için. Giderken değil ama gitmeden önce Google Earth ile yine iç içe girdim. Sonucunda ise 78M’ye binerek tam önünde indim. Ardından ise şöhret basamaklarından bir tanesini daha atladım.

Binaya girdikten sonra kaç tane güvenlik görevlisine yol sorduğumu sayamadım. Çöz Bakalım mülakatına geldim diye diye gezdim ortalıklarda. Sora sora Bağdat bulunurmuş ben mülakat yerini buldum. Ardından ise mülakata katıldım ve oldukça da iyi geçti.

Bu yarışma için oldukça umutluyum diyebilirim. Olumlu geçti. immortALance olarak yani Yunus Emre Bayraktar olarak bu yarışmaya katılmayı ve şanıma şan katmayı planlıyorum. Çağırdıkları zaman sizlere tekrar yazacağım ve dualarınızı alacağım.

Biraz da formatından bahsetmek istiyorum. 5 yarışmacıdan oluşuyor. 2 yarışmacı ön sırada 3 yarışmacı ise arka sırada yarışıyorlar. İlk turda sadece öndeki asıl yarışmacılar yarışıyor ve butona ilk basan cevabı veriyor. Daha sonra ise arkadaki 3 yarışmacı oyuna dahil olarak öndekiler cevap veremezlerse veya yanlış cevap verirlerse arka sıradan ilk basan yarışmacı o da bilemezse arka sıradakilerden sırayla birisi cevap veriyor ve arka sıradaki yarışmacı bilirse öndeki istediği bir yarışmacının yerine geçiyor.

Bu şekilde 100.000 TL’ye varan ödülü kazanmak için karşılıklı cebelleşmeler başlıyor. Benim için eğer katılmayı başarabilirsem büyük bir tecrübe olacağı kesin…

immortALance

Yönetici

You may also like...

3 Comments

  1. valla çok zekice bir program!!

  2. oyun 25 çok

  3. merbalar ,mülakata katılmam 2 ayı geçtı halen çağrılamdım.bayğı d abaşarılıydım mülakatta,lütfen amaa sabırsızlanıyorum…cem davran benı seçmedınzı mı.yoksa kutualrda kı mulakatla gıbı dıkkat cekmemız ıcın kılıktan kılığa gırıp maymunculuk mu yapmalydık yanı.evell Alah kulturluyuz…avrupalıyız.saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.