Karnem.net Karnem.Net ile artık notlarınızı, devamsızlıklarınızı, öğrenci görüşlerini, istatistiksel verilerinizi, yazılı-sınav tarihlerini görmeniz mümkün. Aslında bu uzun süredir mümkün ama karnem.net artık daha yaygın. Ayrıca E-Okul için de bir alternatif.

Birkaç yıldır büyük bir gelişme ile karnem.net binlerce okuldan milyonlarca öğrencinini verilerine ulaşım sağlıyor. Okulda kullanılan sisteme giriş yapıldıktan sonra direk olarak bu sisteme de notlar girilmiş oluyor ve giriş saatine göre o gün olmadı bir sonraki gün sabahı karne bilgilerinize erişebiliyorsunuz.

Karnem.net resmi mi değil mi bunun hakkında bir bilgi yok. MEB ile alakalı olup olmadığı da belli değil fakat belli olan tek şey okullar tarafından desteklendiği. Muhtemelen okullara bir ücret ödemişler ve bunu sitedeki reklamlar ile çıkartmaya çalışmışlar. Karnem.net çok hızlı yol almasına rağmen hala erişimde problemlerle karşılaşılıyor. Bu da karne dönemi geldiğinden olsa gerek. Karnem nasıl diye bakmak istiyor öğrenciler ve veliler. Mevcut sorulara cevap için karnem.net ile irtibata geçmek istedim fakat sitede altyapıyı hazırlayan kuruluştan başka bir iletişim kaynağı bulamadım. Buradan da uğraşmak istemediğimden kendilerine sesleniyorum, bir iletişim kutusu ayarlasınlar.

Son zamanlardaki okullar ile aralarındaki koordinasyon bozukluğundan olacak ki bir çok problemle karşılaşılıyor. Öyle ki çoğu öğrencinin ya haberi yok ya da şifresi yok. Madem ki Karnelerin yayınlanacağı bir oluşum var biraz destek olun. Karnem ne diye merak edenlere yardımcı olun.

immortALance

Yönetici

You may also like...

247 Comments

  1. bende gıremıyorum arkadaşlar bılen varsa yazsın tşklr

  2. yaaa nıee açılmıyo bır turlu açılmıyo en iyi valla e-okul orda notlarınıda ortalamanıda gosteriyo buraya gırem dıye uğraşmayın yanı soylıyım

  3. nassı üye olurum

  4. bıktım bıktım

  5. ya karnem.net berbat bi site açılmıooooooooooo girmeyinnnn

  6. ya nida nası açılıyo banada sölesene

  7. lan açılmıyo bu ben karnemin açılmasını istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.