Kate Upton kimdir bilenler bilir. Özellikle modeyı takip edenler ve magazin haberlerinden göznü alamayanlar Kate Upton ismine aşinadır. Şöyle arka sayfaları süsleyen güzellerdendir. Üstelik daha yıllarca kendisini izleyebilirler. Henüz 21 yaşında olan 1992 doğumlu bır amerikan güzeldir kendisi.

Şimdi kendisinden çok kısa bahsettikten sonra benim asıl değinmek istediğim nokta web sitesidir. Zira beni kendisinden çok web sitesi ilgilendirmektedir. İnanın ciddi bir çalışma yapılmış bu konuda. Yu Tsai sağolsun ortalığın tozunu attırmış denilebilir. Böyle güzel bir kadın web sitesinden kendisi ancak böyle pazarlayabilirdi. İnsanların girip de oradan kadını inceleme şansları yok. Bir biyografisi de yok. Sadece kapak olduğu dergilerin kapakları (bu tek başına yeter de artar bile) ve ajansının iletişim bilgileri bulunmakta web sitesinde. Geli kalan tüm maharet web sitesinin introsunda.

Halbuki Twitter hesabındaki profil fotoğrafı da bir o kadar sıradan. Tuğçe Kurşunoğlu Twitter profilinde daha seksi ve güzel görünüyor. Aynı yaştalar. Kate bir kaç ay daha byük kendisinden o kadar.

Kate Upton’u ancak bu şekilde seksi gösterebilirsiniz en fazla. Striptiz edasında bir video çekimi ile birlikte ziyaretçilerini en üst seviyeye çekebilme seviyesine gelmiş olmalı kendisi. Hani umrunda değil o web sitesi kimsenin. İntrosu yeterli denilebilecek ölçüdedir.

Şimdi sizi o intro ile baş başa bırakıyorum…

Kate Upton’ın Kişisel Web Sitesi İçin Tıklayınız.!

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.