Evet arkadaşlar. Yapmış olduğum anketin sonuçlarına göre yeni kategorimizin yolu göründü. Yeni kategormizin adını Kitapoloji olarak düşünüyorum ve bu konuda ciddi fikir alışverişlerine ihtiyacım bulunmakta.

Kategorimiz kitap olacağı için ve ben kitap konusuna çok önem verdiğim için böyle bir paylaşıma gitmeyi uygun gördüm. Bu vakte kadar kararsızdım fakat %60’a varan kesim kategorinin açılması yönünde oy kullanınca bu da farz oldu sayılır.Oylama sağ menüde 20 Ocak 2009 tarihine kadar devam edecek.

Ana Sayfamızda belirli bir yer açmak gerekiyor kitap kategormiz için ve ben SineKritik ile Kitap kategorisini değiştirmeyi planlıyorum. Yan menüden sinema yorumlarına ulaşmak mümkün olacak veya üstteki kategori listesinden SineKritik olana tıklayarak bu mümkün olabilecek. Kitap kategorisine ise yan menüde yer vermeyi çok istesem de yan menüyü uzatmak işime gelmiyor diyebilirim. En fazla yapabileceğim SineKritik ile bir yer değiştirme olabilir.

Yukarıda da anlattığım gibi durum iyice karışık ve bana bir alt menü lazım geliyor. Evet arkadaşlar bunu yapmaya başlamalıyım. Sizden son bir ricam bu yeni kategori hakkında genel bilgi ve görüşleriniz. Ayrıca ben de okuduğum kitapları anlatmak istiyorum diyen arkadaşlar admin@fuckulte.org msn adresinden veya immortalance@gmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bu girişim için desteğiniz benim açımdan çok öenmli. Zira o kadar çok konuyu tek başıma işlemek oldukça yoruyor beni. Şimdiden iletişime geçmenizi ve eleştirilerinizi bekliyorum…

Oylama Sonucu

  • Kesinlikle Eklenmelidir (36.0%, 41 Oy)
  • Olsa İyi Olur (24.0%, 27 Oy)
  • Benim İçin Farketmiyor (19.0%, 22 Oy)
  • Ne Gereği Var? (12.0%, 14 Oy)
  • Bence Olmamalı (8.0%, 9 Oy)

Toplam Oy: 113

immortALance

Yönetici

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.