Kusursuz Yabancı AfişKusursuz Yabancı {Perfect Stranger} bir kadın (Halle Berry) ve bir adam (Bruce Willis) arasında geçen bir konu. Kadın yani karakter adı Rowena Price bir cinayeti aydınlatmayı planlar. Asıl amacı budur. Bu amaç için ise internet kurdu arkadaşı Miles Haley (Giovanni Ribisi) ile ortak bir harekete başlarlar. Amacı adamı yani Harrison Hill’i mahvetmektir. İkisine göre de katil Harrison Hill. Bunu kanıtlamak için ölen kadınla yaptığı chat kayıtları ve birkaç bilgi daha gerekmektedir ve Ro Hill’e yaklaşmalıdır.

Ro Hill’e yaklaşır ve olaylar gelişmeye başlar. Kusursuz Yabancı Imdb’de gayet düşük bir puana sahip. Konu bakımından pek hoş değil. Aynı şekilde konusu zaten belli değil. Asıl değinmek istedikleri sanal alemdeki kişiliklermiş fakat ben daha çok Halle Berry’nin savaşı üzerinde gördüm konuyu. Miles karakteri de olmasa film çekilmez bir hal alabilirdi.

Katilin kim olduğunu bulabilmek için yoğun uğraş veriyorlar. Bruce Willis o role hiç yakışmamış. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi Bruce Willis Kusursuz Yabancı’da gayet soğuk bir karakter oynuyor. Sadece bir sahnede çalışanını bir iki savuruyor. Kusursuz Yabancı kusursuz bir film değil aksine kusuru çok.

Teknik açıdan bilemimem ama Kusursuz Yabancı’da oyunculuk açısından berbat bir performans yok fakat oyuncuların yeteneklerinin doruğuna çıkmasına da gerek yok. Boş bir vaktinizse ve başka yapacak birşeyiniz yoksa eğer bu filmi izleyebilirsiniz. Film çok sıkıcı değil fakat filmin gidişatı sıkıcı. Bu da yönetmenin biraz kalite yoksunu olduğunu gösteriyor olmalı.

Kusursuz Yabancı Fragman

Kusursuz Yabancı Resmi Sitesi

immortALance

Yönetici

You may also like...

5 Comments

 1. Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) 2007

  Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) %100 katıldığım bir yazı. Bunu bırakında Bruce Willis’in Die Hard’dan beri ciddi tutan filmi var mı?

 2. Kusursuz Yabancı

  bu film gerçekten 10 numara herkesin izlemesini öneririm .. (Yorumcunun ismi reklam yapması sebebiyle değiştirilmiştir.)

 3. How to Add Android Market to My Phone

  I am not sure where you are getting your information, but great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for magnificent info I was looking for this Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) 2007 for my mission.

 4. invest liberty reserve

  I am not sure where you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for wonderful information I was looking for this information for my mission.

 5. Knock Knock Jokes

  I got what you designate, thanks for swing up. Woh I am happy to regain this website through google. Thanks For Share Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) 2007.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.